חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדי רם ויוני ארליך זכו בטורניר החימר בבלגרד

 צמד הזוגות הישראלי שוב מחמם את לבבות כל אוהדי הטניס בישראל. היום (ראשון), לראשונה בעונת 2012, זכה הצמד בטורניר ה-ATP בטורניר החימר בבלגרד, מה שהיווה את את התואר הראשון שלהם על החימר.
 
השניים ניצחו את מרטין אמריך מגרמניה ואנדריאס סילסטרום משבדיה 6:4, 2:6 ו-6:10 בסופר טיי ברייק. אנדיוני שרוצים מקום באולימפיאדת לונדון, פיגרו בשתי שבירות בתחילת המשחק ואיבדו את המערכה הראשונה אבל חזרו בתנופה במערכה השנייה, וממצב של 4:4 בסופר טיי ברייק ברחו לניצחון ולגביע ראשון ב-2012.

'אנחנו שמחים מאוד על התואר הראשון של השנה והראשון על החימר בכלל אחרי כמה גמרים בקריירה', אמר יוני ארליך, 'שיחקנו טניס ברמה גבוהה מאוד וזה המשך ישיר לכל השנה שאנחנו משחקים טניס מצוין. אני מאמין שעם הרבה סבלנות נחזור למקום הראוי לנו בדירוג העולמי'.

הצמד פתח לא טוב את המשחק ונשבר כבר בתחילתו. הצמד הגרמני-שבדי היחסית אלמוני בסבב הזוגות ברח ל-1:3 ושבר שוב ל-2:5. אנדיוני עוד הצליחו לחזור ולשבור חזרה ל-4:5, אולם אמריך וסיסלסטרום הצליחו לסגור 4:6 ולזכות במערכה הראשונה. רם וארליך פתחו בתנופה חזקה את המערכה השנייה, שברו את הצמד שמולם וברחו ל-0:3, 1:4 ועם שבירה נוספת סגרו ל-2:6. הסופר טיי ברייק החל צמוד, עד 4:4, אז טעות כפולה של הצמד השבדי-גרמני העניקה לאנדיוני אפשרות בריחה ל-4:8, בדרך ל-6:10 וניצחון גדול, שמקרב אותם עוד קצת לדירוג ריאלי לאולימפיאדת לונדון.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן