חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדי רם ויוני ארליך הודחו ברבע גמר טורניר מיאמי

                                                              מאת: שי אלון

אכזבה לצמד אנדי רם ויוני ארליך. השניים נוצחו הערב (רביעי) ברבע גמר טורניר מיאמי על ידי יורגן מלצר מאוסטריה ופיליפ פצ'נר מגרמניה, אלופי ווימבלדון 2010 בתוצאה 4:6, 6:4 ו-10:8 אחרי סופר טיי-ברייק צמוד.

רם וארליך, שלראשונה העונה רשמו שני נצחונות רצופים ועוד בטורניר יוקרתי כמו מיאמי, הגישו מצוין במערכה הראשונה, כמו יריביהם , אלא שבמשחקון העשירי פצ'נר נשבר והישראלים זכו במערכה הראשונה עם 4:6, בהזדמנות הראשונה במערכה.

המערכה השנייה נפתחה במומנטום אדיר של הצמד האוסטרי-גרמני ששבר פעמיים ורץ ל-0:4, רם וארליך התעשתו שמרו ושברו ל-3:4, אך מכאן ההגשות נשמרו והמשחק הלך להכרעה בסופר טיי-ברייק.

רם וארליך פתחו עם מיני שבירה ל-0:2, אבל פצ'נר ומלצר חזרו ל-3:3. במצב של 6:6 השיגו מלצר ופצ'נר מיני שבירה ל-6:7 , שמרו ל-6:9 בדרך ל-8:10 אחרי שאנדיוני שמרו עם הגשות טובות והצילו את שתי נקודות המשחק הראשונות. למרות שזה היה הטורניר הטוב שלהם השנה, הישראלים יכולים להיות מאוכזבים  כי פספסו הזדמנות פז ללכת עד הסוף בטורניר החמישי בטיבו בסבב.

מי שנשארה במיאמי היא שחר פאר שעלתה לחצי גמר הזוגות ביחד עם שוואי פנג מסין, לאחר שאנה איבנוביץ' ואנדריאה פטקוביץ' היו מותשות ממשחקי היחידות המרתוניים ששיחקו ופרשו. פנג ו-פאר ישחקו מול אגה רדוונסקה מפולין ודניאלה הנטוחובה מסלובקיה בחצי גמר זוגות הנשים.

 


יוליה גלושקו (משה חרמון)

יוליה גלושקו. הודחה בספרד (משה חרמון)
 

 

יוליה גלושקו רשמה הפסד מאכזב בטורניר מונזון בספרד, על סך 50,000 דולרים. גלושקו, 188 בעולם, שניצחה את המדורגת 140 בעולם, נכנעה לפורטוגלית שעלתה מן המוקדמות, מריה קולר, 286 בעולם, 6:2 ו-7:5.

גלושקו שתשחק גם ברבע גמר הזוגות בטורניר, תמשיך ביחד עם המאמנת הצמודה שלה עדי פוני והשתיים ימשיכו למוקדמות טורניר ה-WTA במרבייה, ספרד.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן