אנדי רם ויוני ארליך בגמר טורניר איסטבורן

                                                                  מאת: שי אלון

אנדי רם ויוני ארליך מוכנים לווימבלדון. הצמד גבר הערב (חמישי) בקרב דרמטי מול הצמד הברזילאי מרצ'לו מלו וברונו סוארז 3:6, 7:6 ו-11:13 ועלה לגמר טורניר זוגות הגברים באיסטבורן. רם וארליך שתמיד היטיבו לשחק על הדשא זכו בטורניר (לשעבר נוטינגהאם) ב-2005 ו-2006.

יוני ארליך אמר ל-ONE בסיום: 'מה אני יכול כבר להגיד? חיכינו הרבה זמן לכמה נצחונות רצופים ולמרות תקופה קשה המשכנו קדימה להאמין ולעבוד. אני מקווה ומאמין שזה רק ניצנים ראשונים לאנדי-יוני'.

זהו גמר ראשון של 'אנדיוני' ביחד בסבב מאז גמר סיניסינטי ב-2008. השניים יחפשו ביחד תואר ראשון משותף מאז זכו ב-2008, באינדיאן וולס. אגב, לחוד, התואר האחרון של רם הוא מיאמי 2009 ביחד עם מקס מירני ושל ארליך, קווינס 2010 ביחד עם נובאק ג'וקוביץ.

רם וארליך ישחקו בגמר מול גרגור דימטרוב מבולגריה ואנדראס ספי מאיטליה שגברו בחצי הגמר השני על קולין פלמינג ורוס האצ'ינס מבריטניה 5:7 ו-6:7. (במקום הקטע שקיים עכשיו בידיעה).

הישראלים שלטו במערכה הראשונה ושברו פעמים ל-1:5. מלו וסוארז חזרו ל-3:5 ו-0:40, אך אנדיוני, הצילו שלוש נקודות שבירה וזכו במערכה הראשונה עם 3:6. המערכה השנייה היתה ללא שבירות, ובשובר השוויון הישראלים החמיצו מץ' פוינט ולבסוף נכנעו 7:9. הסופר טיי בריק כבר היה בידיים ברזילאיות, לאחר שמלו וסוארז כבר הוליכו 4:8, אבל הישראלים חזרו ל-8:8. כאן החל, קרב אדיר עד שטעות כפולה של הברזילאים העניקה לרם וארליך, נקודת משחק עם הסרב שלהם ביתרון 11:12, ואת ההזדמנות הזו הישראלים לא החמיצו.
 

 


אנדי רם ויוני ארליך חוגגים (משה חרמון)

אנדי רם ויוני ארליך חוגגים (משה חרמון)
 

שחר פאר ובת זוגתה בטורניר הדשא באיסטבורן, קארה בלאק מזימבאבווה נכנעו ברבע הגמר לליזל הובר וליסה ריימונד האמריקניות 6:7 ו-0:6. פאר ובלאק ישחקו יחד גם בווימבלדון, שם הן מדורגות במקום ה-14. 

כתבות נוספות