חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדי רם בסיום הניתוח: עבר בהצלחה. עכשיו מגיע האתגר הגדול

שחקן נבחרת הדייויס, אנדי רם, נותח אמש (חמישי) לאחר שנפצע לפני שבועות אחדים במפרק הירך, במסגרת משחק הדייויס מול יפן. הבוקר בישר רם כי הניתוח עבר בהצלחה, אך כעת נראה שמתחיל שלב מורכב אף יותר- שלב ההחלמה והחזרה לכושר.
מיד כשהסתיים הניתוח, אמר רם: 'הניתוח היה כמה שעות ועבר בסדר גמור, אני עדיין מאושפז בבית חולים עד הבוקר ומיד שולחים אותי לפיזיותרפיה, כדי שאוכל לחזור להמשך הטיפולים במרפאת מדיקס בארץ, אצל רפי וירשובסקי'.
רם גם סיפר על הפחדים מהניתוח והחששות שלאחריו: 'השלב של הפחד מהניתוח עבר, ועכשיו יש לפני את האתגר הגדול של לסבול את הכאבים, ללמוד ללכת על קביים מספר שבועות (עד חודש), להתחיל להשתקם ולהשלים את המטרה העיקרית- לחזור לקפוץ על מגרשי הטניס כמובן'.
למרות החששות, נשמע רם במצב רוח טוב כהרגלו, ואף התייחס להצלחותיו של שותפו יוני ארליך: 'אני בקשר יומיומי עם יוני, בדיוק התכתבנו לא מזמן. אני שמח מאד שהוא מצליח עם אנדרסון והלוואי שייקחו את הטורניר. אני רואה בהצלחה של יוני הצלחה שלי', אמר רם וחשף עוד גורם שעוזר לו בהתאוששות.
רם לא נותר אדיש לפרישתו של אריק זאבי, ואמר: 'לא מספיק שאני עצוב מהניתוח שלי, אני עכשיו עצוב מלקרוא שחבר שלי, שהוא אחד הספורטאים הגדולים שהיו לנו במדינה, פורש. אני מאחל לו המון הצלחה כמובן, ומאמין שגם מחוץ למזרן הוא יהיה אלוף'.

אסי טוכמאיר, יו'ר איגוד הטניס: 'אנחנו מאחלים לאנדי החלמה מהירה וחזרה מהירה למגרשים. לאנדי יש יכולות מנטאליות מדהימות ואופי של לוחם, ואני בטוח שהן יסייעו לו לחזור לצמרת העולמית אליה הוא שייך'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן