חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדי רם: באים להפתיע את הצ'יליאנים

עוד כשבוע לפתיחת שמינית גמר משחק הדייויס בין ישראל לצ'ילה במסגרת הבית העליון.

הנבחרת נמצאת בימים האחרונים באקפולקו ועורכת מחנה אימונים במגרשי התחרות לאחר ששחקניה הודחו בסיבובי התחרות הראשונים. בין אימון טניס לאימון כושר, הספיקה הנבחרת לערוך אימוני כדורגל על חוף הים וליהנות מהשמש המקסיקנית.

מחר (שישי) כבר עתידה הנבחרת להמריא לצ'ילה ותתחיל לערוך אימונים באצטדיון בו תתקיים התחרות.

'לשחקנים זאת תחרות ראשונה על חימר אחרי הרבה זמן', אמר הקפטן אייל רן. 'אנחנו מתרגלים לאט לאט למשטח, צופים ביריבים שלנו ואני בטוח שהעובדה שערכנו מחנה אימונים מסודר על החימר תבוא לקראתנו ונגיע מוכנים'.

'הנבחרת מתאמנת פעמיים ביום', הוסיף הקפטן, 'ואני מקווה שזה יעזור לנו מול גונזאלס וחבורתו שנמצאים בכושר טוב. גונזאלס נמצא כבר ברבע הגמר ומראה הרבה ביטחון. מאסו הפסיד כבר בסיבוב הראשון ולא נראה בשיאו- הוא שחקן דייויס מצוין'.

על דודי סלע אמר רן: 'לדודי לקח זמן להיכנס למשחק מול אלמגרו אבל בשביל תחרות ראשונה על חימר הוא שיחק בסדר גמור'.

על המשחק הצפוי מול הצמד הצ'יליאני, אמר אנדי רם: גונזאלס ומאסו הם צמד ברמות הכי גבוהות שיש ואנחנו מקווים להפתיע אותם במשחק הזוגות ואת הנבחרת הצ'יליאנית בכלל. פעם ראשונה שאנחנו עושים הכנה מסודרת על החימר וזה דבר מדהים. אנחנו מתגבשים ועוזרים אחד לשני'.

על החיבור המתחדש בינו לבין שותפו יוני ארליך, הוסיף רם: 'שנינו מרגישים שלא שיחקנו תקופה אבל חיבור של שנים כמו שיש בינינו אי אפשר למחוק כל כך מהר. במשחק הראשון שלנו בטורניר הייתי קצת חולה וזה בהחלט פגע במשחק- אך לשמחתי היום אני בריא'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן