חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדי ויוני אלופי ונקובר, גלושקו ווינטרוב עם עליות היסטוריות לבית גמר בטורנירי WTA ו-ATP

יום מצוין לאמיר וינטרוב ויוליה גלושקו בקנדה. וינטרוב אשר משחק בטורניר מונטיריאול היוקרתי- אחד מתשעת הטורנירים היוקרתיים שמתקיימים במהלך השנה, עבר שני סיבובי מוקדמות ועלה היום לראשונה בקריירה להגרלה הראשית בטורניר ATP. אמיר ניצח את ראמוס הספרדי המדורג 73 בעולם בסיבוב הראשון 4:6 6:3 4:6, היום ניצח אמיר את איבו קרלוביץ הקרואטי המצוין המורג 88 בעולם בשתי מערכות צמודות 5:7 6:7.  בהגרלה הראשית אמיר יוכל להיפגש עם  טומי האס, קאי נישיקורי או לודרה הצרפתי. בטורניר משתתפים השחקנים הבכירים ביותר בעולם, דיוקוביץ' המדורג ראשון, מארי, דל פוטרו, פרר ועוד.

יוליה גלושקו גם היא עם הישג שיא מבחינתה בטורניר WTA, העפילה היום מן המוקדמות לאחר שניצחה את גבריאלה דברובסקי מקנדה 3:6 4:6, ובסיבוב המוקדם ניצחה את מקהייל האמריקאית בשלוש מערכות צמודות 3:6 7:5 5:7. בהגרלה הראשית יכולה לפגוש יוליה את קירילנקו, צ'יבלקובה, סטוסור, יאנקוביץ. בטורניר משחקות טובות השחקניות בעולם ובינהן המדורגות הבכירות  סרינה וויליאמס ,ויקטוריה אזארנקה וראדוונסקה.

לירן קלינג בסיום המשחק:"שתי השחקניות היו מאוד לחוצות, היה אצטדיון מלא והקהל מן הסתם היה לטובת הקנדית. אני זוקף את הניצחון לכך שיוליה הרבה יותר בוגרת מבעבר על המגרש וידעה להתמודד עם הכל בצורה מעולה" אנחנו מאושרים ונמצאים בחברתו של אמיר שגם כן עשה צעד ענק וכבר חושבים על הסיבוב הראשון ומסמנים זאת כנקודת ציון נוספת בקריירה ובתהליך החיובי והארוך שיוליה עושה יחד עם כל הצוות המקצועי שלנו באקדמיה לטניס תל אביב בראשותו של אסף אינגבר".

אנדי רם ויוני ארליך חתמו את היום המוצלח מאוד עבור הישראלים בקנדה עם ניצחון בגמר טורניר וונקובר עלסרטאני ושמסדין המדורגים 3 בתחרות 1:6 4:6.

""
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן