חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדיוני זכו בווינסטון סלאם

הישג נהדר לצמד הזוגות הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך, שזכו אמש (שבת) בטורניר ה-ATP ווינסטון סלאם, אשר נערך בצפון קרוליינה.
השניים רשמו את התואר ה-14 המשותף שלהם בתזמון מופתי, בסמוך לפתיחתה של אליפות ארצות הברית וכשלושה שבועות לפני מפגש הדייויס בין ישראל קנדה (16-18 בספטמבר) ברמת השרון.
במשחק הגמר ניצח הצמד הישראלי 4:6,6:7 את כריסטופר קאס הגרמני ואלכסנדר פייה האוסטרי. הישראלים פיגרו 2:0 בתחילת המערכה הראשונה, אך בהמשך התאזנו היוצרות עם שוויון 4:4 במשחקונים. הצדדים שמרו על ההגשות עד לשובר השוויון אותו פתח צמד הישראלי בסערה- ועלה ל-0:5 ובהמשך ל-2:7.
במערכה השנייה עלו הישראלים ל-0:3 ובהמשך ל-2:4 ו-0:40. בשלב זה הופסק המשחק ללמעלה משעה. עם החזרה למגרש שמרו הצדדים שוב על ההגשה עד לניצחונם של אנדי ויוני 4:6. רם וארליך צברו ביחד 30,650 דולרים ו-250 נקודות.
בטקס הענקת הגביעים, הוזמן כל מי שנותר ביציעים למגרש, לצילום משותף עם הזוכים. 'זה היה מרגש מאוד. זה משהו שלא קורה לנו כל שבוע', סיכם יוני ארליך.
'אנחנו מאושרים מאוד מהתואר, זה כיף גדול לזכות בו ובמיוחד כשזה עם יוני', אמר אנדי רם ל-ONE לאחר הזכיה בקרוליינה, שם ביקרה סופת ההוריקן איירין. 'היה לנו שבוע מצוין בטניס ומעניין לא פחות מחוץ לטניס. עברנו רעידת אדמה והוריקן. אנחנו בכושר טוב לקראת אליפות ארצות הברית ומקווים להמשיך במומנטום גם שם'.
יוני ארליך הוסיף: 'אנחנו שמחים על התואר ועל הביטחון העצמי שבא איתו ומקווים סוף סוף להגיע לאן שאנחנו שיכים באמת, לצמרת הזוגות העולמית. זה היה גמר מוזר, עם הרבה הפסקות. לא נשארו לנו חולצות נקיות ונאלצנו לסיים את המשחק עם חולצות משומשות'.


אנדיוני (בצידו הימני של המגרש) במהלך הגמר

כתבות נוספות

דילוג לתוכן