חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדיוני הפסידו בסיבוב השני של הרולאן גארוס

                     מאת: שי אלון, ONE

החלק הישראלי בטורניר הרולאן גארוס 2013 הסתיים הערב (שישי) כשאנדי רם ויוני ארליך הודחו לאכזבתם כבר בסיבוב השני בטורניר זוגות הגברים ע"י הצמד הספרדי רוברטו באטיסטה אגוא ודניאל גירמו טרבר 7:5, 3:6 ו-6:3.

אנדיוני, שהגיעו גם בשנה שעברה לסיבוב השני, החמיצו הזדמנות לשפר עמדות בדרוג העולמי שאיתו (ארליך-61, רם – 101) הם לא מצליחים להיכנס לטורנירים הגדולים. הישראלים לא הצליחו לעבור את הסיבוב השני ביחד מאז ווימבלדון 2010.

השניים החמיצו נקודות שבירה בפתיחה, והזוגות שמרו על ההגשה כולל כמה משחקונים צמודים עד 5:5, אז הצליחו הספרדים לשבור ל-5:6. אנדיוני עלו ל-15:40 וכמעט שברו בחזרה, אבל הספרדים יצאו מהבור ושמרו ל-5:7.

במערכה השנייה אנדיוני השיגו סוף סוף שבירה ועלו ל-1:3 ואת היתרון הזה הם שמרו עד סוף המערכה עם 3:6. עם המומנטום רם וארליך שברו בפתיחת המערכה השלישית ל-0:1, אבל הספרדים שברו בחזרה ל-2:2, וביתרון 3:4, שברו שוב את הישראלים ל-3:5, והגישו בהצלחה למקום בשמינית גמר הזוגות.

רם וארליך שחזרו לשחק יחד בטורניר הזה לראשונה מאז רם נפצע בדיוויס מול יפן בספטמבר 2012, יחפשו ללכת רחוק יותר בטורניר ווימבלדון בעוד כחודש.
 

עשו לנו לייק בפייסבוק

כתבות נוספות

דילוג לתוכן