חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדיוני הפסידו בטורניר האלה, סלע ממשיך לנצח

                                                              מאת: שי אלון

אנדי רם ויוני ארליך הפסידו היום (שלישי) 6:3 ו-6:3 לצמד הגרמני, כריסטופר קאס ופיליפ קולשרייבר בסיבוב הראשון של טורניר האלה המתקיים בגרמניה.

זהו טורניר שני ברציפות בו מסיים הצמד אנדיוני את דרכו כבר בסיבוב הראשון ויכולתו מאוד לא מעודדת לקראת טורניר ווימבלדון שייחל בעוד פחות משבועיים. 

בתוך כך, בטורניר המתקיים בגרמניה אין הפתעות עד כה וכל המדורגים הבכירים עברו את היום הראשון ללא תקלות. אלכסנדר דולגופולוב מאוקראינה המדורג 21 בעולם אומנם הפסיד מערכה מול רובין האס ההולנדי אך לבסוף ניצח 7:6 4:6 ו-4:6. ויקטור טרויצקי שהודח בשלב מוקדם ברולאן גארוס הביס 2:6 ו-3:6 את הגרמני, מישה זברב.

סלע ממשיך בתקופה המצויינת
דודי סלע התחיל את הצ'לנג'ר בנוטניגהאם באותה דרך בה סיים את שני הטורנירים האחרונים בהם השתתף. המחבט מספר אחת של ישראל המשיך את היכולת הנפלאה מהשבועות האחרונים והפעם ניצח את מרטין פישר מאוסטריה 4:6 ו-3:6 במשחק שהופסק במהלך המערכה השניה בגלל הגשם. למרות ההצלחה בתקופה האחרונה וללא קשר לתוצאות שישיג בטורניר הנוכחי, יתחיל סלע את טורניר ווימבלדון מהמוקדמות.

אל סלע יצטרף במוקדמות גם הטניסאי מספר 2 של ישראל, אמיר וינטרוב (223 בעולם), שנכנס לטורניר לאחר שארבעה טניסאים שמדורגים לפניו פרשו. וינטרוב יטוס כבר ביום חמישי הקרוב לאנגליה.

 


דודי סלע (GettyImages)

דודי סלע. יתחיל במוקדמות ווימבלדון (GettyImages)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן