חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדיוני הודחו בפאריס

                                  מאת: שי אלון, ONE

חלום אולימפיאדת לונדון של אנדי רם ויוני ארליך נגוז ככל הנראה. השניים שהיו צריכים להגיע לסיבוב גבוה ברולאן גארוס כדי להתקדם למקום ריאלי בדירוג העולמי, הודחו היום (שישי) בסיבוב השני של הגראנד סלאם בפאריס ע'י מרק נואלס וחבייאר מאליס שניצחו 6:7 (4:7) ו-3:6.

רם וארליך, שדורגו 13 בטורניר, מדורגים כיום במקומות ה-40 ו-41 בדירוג העולמי לזוגות. הניקוד של הסיבוב הראשון לא יקדם אותם באופן משמעותי ולכן הם יתקשו להתברג בין 24 הזוגות שישחקו בלונדון, בעיקר בגלל שגם שחקני יחידים מהטופ 10 יכולים לשחק זוגות עם פרטנר מאותה מדינה והם נמצאים בעדיפות על פני הצמד.

עקב מגבלות נוספות, ביניהן מקסימום של שישה שחקנים מאותה המדינה בטורניר האולימפי, עובדה שמסבכת את החישובים, תפורסם הרשימה הסופית אחרי הרולאן גארוס בהתאם לדירוג שיפורסם ב-11 ביוני. על פי המצב כעת, רק שחר פאר נמצאת במקום ריאלי ותשחק בלונדון.

במשחק עצמו, נשמרו ההגשות במערכה הראשונה עד שובר השוויון בו ניצחו מאליס ונואלס 4:7. השניים גם שברו את 'אנדיוני' ל-0:2 במערכה השנייה ובכך בעצם הוכרע המשחק, כשהזוגות שמרו על ההגשות עד סוף המשחק. הפרס של נואלס ומאליס יהיה מפגש עם האחים בראיין בשמינית הגמר.

 

שחר פאר. הטניסאית היחידה שתצא ללונדון? (רויטרס)

שחר פאר. הטניסאית היחידה שתצא ללונדון? (רויטרס)
 

 

גם דודי סלע  נכנס היום למעגל משחקי הזוגות. סלע ושותפו בטורניר פיליו וולנדרי מאיטליה היו אמורים לשחק מול הצמד הצרפתי פלורנט סרה ופול הנרי מתיו. אלא שמתיו ששיחק אתמול חמש וחצי שעות מול ג'ון איסנר ביחידים, החליט לפרוש ומול סלע ו-וולנדרי התייצבו צמד 'לאקי לוזר', ג'ון פול פרוטורו מארה'ב וקנת קראלסן מדרא'פ. סלע ו-וולנדרי ניצחו 3:6 ו-6:7 (3:7)  וישחקו בסיבוב השני מול אריק בוטראק מארה'ב וברונו סוארס מברזיל.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן