חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדיוני הודחו בחצי הגמר בזאגרב, שבדיה ובריטניה עלו לפלייאוף

אנדי רם ויוני ארליך הודחו בחצי גמר טורניר ה-ATP הנערך בזאגרב וסיימו טורניר נהדר מבחינתם. הישראלים הפסידו לצמד שחקני היחידים המצוין, מיכאל יוז'ני מרוסיה ומרקוס בגדטיס מקפריסין, 6:2 ו-6:4.

אנדיוני נשברו פעמיים בפתיחת המשחק ונקלעו לפיגור 4:0 שגרם להם לאבד במהירות את המערכה הראשונה. הישראלים נשברו גם במשחקון התשיעי של המערכה השניה, נכנעו ולא הצליחו לעלות לגמר שני העונה, אחרי שעשו זאת בטורניר צ'נאי בהודו לפני כחודש.

ברבע הגמר השניים ניצחו בשתי מערכות צמודות את האיטלקי דניאלה בארצ'לי ואת הצ'כי לוקס רוסול 5:7 ו-6:7.

אנדיוני השיגו שבירה מכרעת במצב של 5:5 במערכה הראשונה ל-5:6 והגישו בהצלחה למערכה. הצמד האיטלקי – צ'כי שבר ל-1:3 במערכה השניה והמשיך ל-1:4, אבל 'אנדיוני' שברו בחזרה, חזרו ל-4:4 והמערכה הגיעה לשובר שוויון. במצב של 3:3, הישראלים ברחו ל-3:6 בדרך ל-4:7 ו-0:2 במערכות.
דודי סלע הודח על ידי המדורג 46 בעולם איבו קרלוביץ' הקרואטי עם 6:2,6:3.

אילת: שבדיה ובריטניה עלו לפלייאוף 
טורניר הבית האירופי-אפריקני באילת הסתיים הערב כשבריטניה ושבדיה ניצחו במשחקי חצי הגמר וישחקו בחודש אפריל בפליאוף על עלייה לבית העליון. הבריטיות החזקות השלימו 0:2 על אוסטריה כשאלנה בלטשה שניצחה את שחר פאר, ניצחה במשחק המכריע את טמירה פאצ'ק 1:6 ו-4:6 ונתנה את האות להתחלת החגיגות בהנהגתה של ג'ודי מארי.

 

ג´ודי מארי חוגגת עם השחקניות (GettyImages)

ג´ודי מארי חוגגת עם השחקניות (GettyImages)
 

 

הפולניות עם השישית בעולם, אגה רדוונסקה, נכנעו לשבדיה 2:1. סופיה ארבידסון הביסה את אורסולה רדוונסקה 1:6 ו-2:6, האחות הבכירה אגה הביסה 1:6 ו-0:6 את יוהנה לארסון, אך בזוגות ניצלו ארבידסון ו-לארסון את הפציעה של אורסולה וגברו על שתי האחיות 3:6 ו-4:6.

זו השנה השניה ברציפות שפולין סופגת הפסד כואב בחצי הגמר, בשנה שעברה זה היה מול נבחרת בלארוס. פורטוגל (0:2 על בולגריה) ורומניה (0:2 על הונגריה) סיימו במקום ה-5-6. נבחרת ישראל היתה הנבחרת היחידה שלא שיחקה היום משחקי דירוג עקב העובדה שבבית המקביל לבית הישראלי היו רק שלוש נבחרות. הישראליות סיימו במקום 9-10 בטורניר ביחד עם קרואטיה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן