אמיר וינטרוב: "כשטוב לי בחיים האישיים, טוב גם על המגרש"

אליפות ישראל לבוגרים תיפתח היום (ראשון) ברעננה והשחקנים הבכירים כבר מוכנים לקראת משחקיהם הקרבים ובאים.

אמיר וינטרוב, המחבט מספר שתיים של ישראל, חזר זה עתה מסבב תחרויות באוסטרליה ובקרוב כבר יתמודד בסיבוב השני של אליפות ישראל, בו הוא יפגוש את המנצח במפגש בין דור בלפר לדניאל יעקבי.

את ההכנות הקצרות לאליפות ביצע וינטרוב עם מאמנו שלמה צורף וכן עם נועם בר ומוטי מערבי. "חזרתי מאוסטרליה חולה, אבל אחרי כמה ימי חופש חזרתי להתאמן", מספר וינטרוב. "מיד אחרי אליפות אוסטרליה אני טס לשתי תחרויות ATP באוסטרליה ואחר כך למוקדמות אליפות אוסטרליה הפתוחה. אליפות ישראל תהיה הכנה מצוינת בשבילי".

בעונה הבאה רוצה וינטרוב להמשיך את קו ההצלחות מהעונה האחרונה, בה הוא ניצח תחרויות ITF באוסטרליה ובניגריה, זכה במקום השני בספרד ובדרום אפריקה, וכמעט בכל יתר התחרויות ששיחק לקראת סוף העונה, הגיע לרבע הגמר. "הטניס שאני משחק נראה טוב ואני רוצה לקפוץ עוד קדימה. את העונה הקודמת רציתי לסיים בין מקום 250 ל-300. השנה אני רוצה לסיים יותר גבוה, בשאיפה לטופ 150".

וינטרוב משחק היטב כבר תקופה ארוכה וברור לו מדוע: "מדובר ברצף של ניצחונות ששיפרו לי את הביטחון. אבל יותר מזה, אני מאושר בחיים האישיים שלי, וכשטוב לי בחיים אז טוב גם על המגרש. יש לי משפחה תומכת, חברים טובים, אני בריא ובסך הכל מאושר".

בלוח הזמנים שנוצר, את תקופת ההכנה ומקצה השיפורים לקראת העונה הבאה יבצע וינטרוב גם במהלך משחקים באליפות ישראל. "החבטות נראות טוב אבל כל מכה עוד יכולה להשתפר, אני לא קרוב לשיא שלי בעניין הזה. כל משחק וכל אימון הם הזדמנות טובה לעבוד על אלמנטים שונים".

לגבי המשך דרכו, טוען וינטרוב שבסך הכל אופף את הקריירה שלו חוסר ודאות- "כל שנה יכולה להיות השנה האחרונה", הוא אומר, אך עם זאת, "חשוב להיות עקבי ולהמשיך בקו חיובי. אם אראה שאני הולך אחורה, לא יהיה טעם להמשיך. למזלי, אחרי הכל, אני אוהב את הטניס".

כתבות נוספות