חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אמיר וינטרוב זכה בפיוצ'ר ג'ויס אייזנברג

המחבט מספר שתיים של ישראל, אמיר וינטרוב, השלים היום (שבת) שבוע מוצלח כשזכה בתחרות הפיוצ'ר לכבוד ג'ויס אייזנברג (פרסים בסך 10,000 דולרים), הנערכת באשקלון.
וינטרוב (1 בתחרות, 191 בעולם) ניצח אתמול 0:6,0:6 את מרקו דניס (1028) הסלובקי והיום פגש את יו צ'אנג הסיני (5 בתחרות, 556 בעולם). וינטרוב המשיך במומנטום מהמשחקים האחרונים וגבר על הסיני 2:6,3:6.
את המשחק פתח וינטרוב ברגל ימין ועלה ל-1:4. צ'אנג התאושש, שמר על ההגשה בפעם השנייה במערכה ומיד השיג שבירה וצמצם ל-3:4. וינטרוב השיב בשבירה משלו ובמשחקון האחרון שמר על ההגשה בדרך ל-3:6.
במערכה השנייה צ'אנג עלה אמנם ל-0:1, אבל וינטרוב, אחרי שבירה מוצלחת, הזכיר לו מי בעל הבית והתקדם ל-1:3. הסיני אמנם שמר על ההגשה במשחקון הבא וצמצם ל-2:3, אבל בישורת האחרונה וינטרוב שוב היה טוב ביותר, שבר פעם אחת ושמר פעמיים וניצח 2:6.
"אני מאוד שמח לקחת עוד פיוצ'ר בישראל. עכשיו המטרה היא להצליח בצ'לנג'רים בחו"ל", אמר וינטרוב בסיום. עוד הלילה ימריא הישראלי לתחרות גדולה יותר בקוריאה, בה מחולקים פרסים על סך 75,000 דולרים.
בזוגות זכו וינטרוב וסער סטיל במקום השני לאחר שנוצחו  6:3,6:2 על ידי הצמד הסיני הבכיר, יו צ'אנג וזה לי. בשבועיים הקרובים יתקיימו שתי תחרויות פיוצ'ר נוספות במרכז הטניס רמת השרון.
דילוג לתוכן