חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אמיר וינטרוב הודח בשווייץ, אנדי רם בפאריס

                                         מאת: שי אלון

אמיר וינטרוב, המחבט מספר שתיים של ישראל, נוצח 6:2 ו-6:4 בסיבוב הראשון של צ'לנג'ר ז'נבה בשווייץ (פרסים סך 64,000 יורו) ע'י מטיאס בכינגר מגרמניה המדורג 93 בעולם תוך שעה ושש דקות.

הגרמני שבר פעמיים במערכה הראשונה ושלט בה. במערכה השניה וינטרוב, 193בעולם, חזר פעמיים מפיגור שבירה ל-2:2, אך נשבר במשחקון הבא ל-3:2 ומשם כבר רק הצליח לרדוף אחרי בכינגר המנוסה יותר שעלה לשמינית הגמר. וינטרוב אמנם התאכזב אך היה ידוע מראש שמדובר ביריב חזק. הישראלי יסיים את העונה המוצלחת שלו, בה נכנס ל-200 הראשונים בכולם ואף הגיע עד דרוג שיא, 172, בצ'לנג'ר ע'ס 85,000 יורו בברטיסלבה.

גם אנדי רם סיים את דרכו בטורניר הזוגות בפאריס. רם שבשנה שעברה הגיע לגמר הטורניר השייך לסדרת המאסטרס, נכנס לטורניר עם דניאל בארצ'לי האיטלקי, מאחר שביחד עם יוני ארליך לא הצליח להיכנס. אבל רם, יאבד את הנקודות הרבות שצבר בשנה שעברה, כשביחד עם האיטלקי, נוצח כבר בסיבוב הראשון מול קריסטופר קאס מגרמניה וסנטיאגו גונזלס ממקסיקו , 4:6, 7:6 ו-10:4. הצמד הישראלי – איטלקי ניצח במערכה הראשונה וחזר במערכה השניה מפיגור 5:2 לשוויון 5:5. אבל הסיום היה של הצמד מגרמניה ומקסיקו שחזרו מפיגור 4:2 לנצחון 5:7 בשובר השוויון במערכה השנייה, ובסופר טיי ברייק.

 

אנדי רם (יוסי ציפקיס)

אנדי רם. הודח כבר בסיבוב הראשון (יוסי ציפקיס)
 

 

בכך הסתיימה העונה של אנדי רם שירד אל סביבות המקום ה-50 בעולם לזוגות, לצידו של יוני ארליך שמדורג באותו אזור.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן