חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אלפא רומיאו תאמץ זו השנה השנייה את איגוד טניס

יומיים לפני פתיחת מפגש גביע הפדרציה, עורכות הנבחרות הזרות, וביניהן גם הנבחרת הישראלית, הכנות אחרונות לקראת המפגשים הפותחים של המפעל, שבסופן יעלו שתי נבחרות למאבק העלייה לבית העולמי מספר שתיים.
 
היום גם נודע כי חברת סמל'ת ('סוכנות מכוניות לים התיכון'), יבואנית אלפא רומיאו בישראל, תעניק חסות לאיגוד הטניס הישראלי זו השנה השנייה. כבר עכשיו משרת את נבחרת הפדרציה ואת הצוות המארגן רכב אלפא רומיאו, ובמפגש גביע הדייויס מול פולין, שיתקיים בתחילת חודש מרץ, ישרתו רכבי המותג את נבחרת הגברים.
 
בגביע הדייויס גם צפויה להציג החברה את מגוון רכבי היוקרה של המותג. בכך, ממשיך שיתוף הפעולה של המותג היוקרתי עם ענף הטניס, שילוב מתבקש לאור הערכים הדומים של השניים המתמקדים בעיקרם בשאיפה למצוינות. אלפא רומיאו חוגגת השנה 100 שנים להיווסדה. ב-2009 נבחר דגם ה-MiTo לרכב השנה בישראל.
היכנסו לאתר החברה וצפו בדגמים השונים: http://www.alfaromeo.co.il
 
אימון בכורה לווזניאקי
 
היום ערכה המדורגת הבכירה בעולם, קרוליין ווזניאקי הדנית, את אימון הבכורה שלה באילת ונראתה מחויכת למדי מתשומת הלב המוגברת לה זכתה. גם ויקטוריה אזרנקה מבלארוס התאמנה היום, כאשר מחר צפויה לנחות אגנסה רדוונסקה הפולניה ובכך תשלים רשימה של ארבע שחקניות מהטופ 11 שיתחרו במפעל, כולל שחר פאר ישראלית.
 
היום גם אזלו באופן סופי הכרטיסים לקראת משחקי יום שישי ושבת. עם זאת, נותרו כרטיסים אחרונים לימים רביעי וחמישי.
 
בסיום האימון היומי, אמר קפטן הנבחרת, ליאור מור: התאמנו טוב, עשינו שני אימונים כולל אימון זוגות ואימון וידאו בו ניתחנו סיטואציות ולאחר מכן עלינו למגרש ויישמנו את האלמטנים השונים. מחר ככל הנראה נתאמן פעם אחת'.
 
על שחקניות הנבחרות הזרות, אמר מור: 'יצא לנו לראות לדקות בודדות את הפולניות והבולגריות, אבל כרגע אנחנו מתרכזים בלוקסמבורג ובהכנה מיטבית של הנבחרת שלנו'. מחר (שלישי) תתקיים ארוחת הערב המסורתית של כל הנבחרות המתחרות.

                                                                 קרוליין ווזניאקי, היום באילת (לידור גולדברג)


מתכוננות. שחר פאר ויוליה גלושקו (לידור גולדברג)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן