אליפות ישראל: סלע ופאר יפתחו ביום שלישי

 

היום (ראשון) הסתיימו ברעננה משחקי מוקדמות אליפות ישראל בחסות 'פסגות בית השקעות' ולזכרו של אבנר ברק. מחר ייפתח באופן רשמי בית הגמר של התחרות עם קיומם של מרבית משחקי הסיבוב הראשון.
 
בגברים, דודי סלע, הראל לוי ונועם אוקון צפויים לפתוח את משחקיהם ביום שלישי. מי שיפתח כבר מחר לאחר משחקי השעה 9:30 יהיה אמיר וינטרוב (2) שעלה לסיבוב השני ללא משחק ויפגוש את אלוף ישראל לנוער, דור בלפר, שניצח הבוקר 4:6,4:6 את דניאל יעקבי.
 
סלע יפגוש את המנצח בין גל חקאק ליהונתן קאופמן שישחקו מחר לאחר משחקי השעה 9:30, בעוד לוי יפגוש את המנצח בין איגור סמילנסקי לאביב בן שבת, שישחקו מחר ב-9:30. עוד מחר ב-9:30 יתמודדו דניאל קריפק ודניאל סקריפניק- כאשר המנצח מביניהם יפגוש את אוקון.
 
יתר משחקי הסיבוב הראשון שיתקיימו מחר (9:30):
ניקיטה סויפר- אור רם
אלון פיימן- נועם מזור
סער סטיל- בני עוזר (לאחר משחקי השעה 9:30)
דניאל טינטריוב- בר בוצר (יתקיים לא לפני השעה 12:00)
 
בנשים, יוליה גלושקו תפתח את משחקה בסיבוב הראשון מחר לאחר משחקי השעה 9:30 מול קטיה טור. משחקה של שחר פאר (1) מול מרי מלקין יתקיים ביום שלישי, ככל הנראה בשעות הבוקר. קרן שלמה, כזכור, תפתח מול רונה לויאן, גם כן ביום שלישי. המנצחת בין השתיים תפגוש את דניז חזניוק שניצחה היום את עופרי לנקרי 0:6,5:7.
 
במשחק נוסף שהתקיים היום ניצחה חן אסטרוגו את מרגריטה סקריפניק 0:6,4:6. אסטרוגו תפגוש את המנצחת בין רותם שוובר לקטיה קריבושפוב, שיתמודדו מחר לא לפני השעה 12:00. משחק נוסף שיתקיים מחר לא לפני השעה 12:00 יפגיש את ליאת צימרמן ולי אור.
 
משחקי הגמר של האליפות יתקיימו ביום שישי (24.12) ויועברו בשידור חי בערוץ הספורט. שעות המשחקים יימסרו בהמשך.
במקביל לאליפות ישראל: טורניר 'אתנה'
 
לראשונה במסגרת אליפות ישראל יתקיים ברעננה טורניר 'אתנה' בשיתוף המועצה הציבורית לקידום נערות ונשים בספורט, לבנות מובילות בטניס הישראלי בגילאי 13-17 . בטורניר יחולקו פרסים בגובה 20,000 שקלים, לצורך סיוע לנסיעות לתחרויות ומחנות אימונים בינלאומיים.
 
בטורניר ישתתפו שמונה המדורגות הבכירות בשנתונים 94-95 ושמונה המדורגות הבכירות בשנתונים 96-97. הטורניר ישוחק בשיטת בתים במשך ארבעה ימים, כאשר משחקי הגמר ייערכו במקביל למשחקי הגמר באליפות ישראל לבוגרים.
 
בקטגורית 94-95 צפויות להשתתף ליבי מש, אילונה גולינקר, רותם שוובר, הילה מזרחי, יער שפיר, קטיה קריבושפוב, לי אור ומעיין סלע.
 
בקטגורית 96-97 צפויות להשתתף ולריה ניקולייב, טליה זנדברג,ענת אבקין, פולינה לב, לי בן אור, אליס גופמן, אביטל וייסבוך ואניטה רסקין.

הגרלה ולוח זמנים

כתבות נוספות