חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אליפות ישראל לנוער ע"ש פסח פוני תצא לדרך בתחילת השבוע הבא

מפגש הדייויס מול אוסטריה הסתיים, וכעת נערכים באיגוד הטניס לקראת המשימה הבאה- אליפות ישראל לנוער 2010, על שם פסח פוני.
 
האליפות תיפתח ביום ראשון (26.9) ותסתיים ביום שבת שלאחר מכן (2.10). משחקי קטגוריות בנים 16,18, ובנות 14,16,18 יתקיימו במרכז הטניס רמת השרון ובשלב חצי הגמר יועתקו המשחקים להדר יוסף. משחקי בנים ובנות 10,12 ובנים 14 יתקיימו לכל אורך התחרות בהדר יוסף.
 
בבנים 18 יפגוש אלון פיימן בסיבוב הראשון את דיויד חביף. דור בלפר יתמודד מול אלירן דודיסון. בבנות 18 ולריה פטיוק עלתה לסיבוב השני ללא משחק ותפגוש את המנצחת בין שני חוה לסימה שרלין. רונה לויאן עלתה גם היא לסיבוב השני ותפגוש את המנצחת בין עדי אלה להדר פור.
 
בבנים 16 צפויה תחרות מסקרנת ביותר עם כמה מכוכבי נבחרת הנוער שהעפילה לא מכבר לשלב שמונה הגדולות באירופה. איגור סמילנסקי יפגוש בסיבוב הראשון את יובל ברק, בעוד אור רם יתמודד מול אנדרי ולנסקו. דוד מושייב יפגוש בסיבוב הראשון את גל גוטמן.
 
בבנות 16 עמית לב ארי העפילה לסיבוב השני ללא משחק ותפגוש את המנצחת בין אור גוזלן לגל ארביב. רותם שוובר העפילה גם היא לסיבוב השני ללא משחק ותתמודד מול המנצחת בין לורן מיכאלי לקרן ארמוני.
 
בבנים 14 טל גולדנגורן יפגוש בסיבוב הראשון את שגיא ברנס; יהונתן קאופמן יפגוש את אריה רוזנבאום. בבנות, תפגוש טליה זנדברג את דנה קמישב. ולריה ניקולייב תפגוש את טל גרינברג.
 
בבנים 12 יפגוש ליאם גיגי בסיבוב הראשון את מיכאל סופוניצקי, בעוד ישה זמל יפגוש את בר גונקין. בבנות תפגוש ניקול סבלייב את ירדן אקלר וענבר כהן תפגוש את שחר רוזנטל.
 
בבנים 10 דניאל עוז יפגוש בסיבוב הראשון את ניצן ריקליס, דניאל פופוב יפגוש את רון מנסדורף וישי עוליאל, שזכה לפני כמה חודשים במקום השלישי באליפות העולם לגילאי 10, יתמודד מול רועי גינת. בבנות פמלה כהן תפגוש בסיבוב הראשון את שלי דותן. שלי ברנזיאק תפגוש את אנה שפובלוב.

הגרלות:
בנים 18
בנות 18
בנים 16
בנות 16
בנים 14
בנות 14
בנים 12
בנות 12
בנים 10
בנות 10

כתבות נוספות

דילוג לתוכן