חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אליפות ישראל לנוער על שם פסח פוני: חצאי הגמר ביום שישי

היום (רביעי) התקיימו משחקי רבע הגמר באליפות ישראל לנוער על שם פסח פוני, הנערכת בשבוע זה בהדר יוסף ובמרכז הטניס רמת השרון. משחקי חצי הגמר ייצאו לדרך ביום שישי בבוקר, ואילו משחקי הגמר יתקיימו ביום שבת, החל מהשעה 10:00. תחילה יתקיימו משחקי הקטגוריות הצעירות, ובהמשך יתקיימו משחקי הקטגוריות הבוגרות יותר. טקס הסיום צפוי להיערך בשעה 13:30 בערך. המשחקים ייערכו בהדר יוסף.
 
בבנים 18, בני טבצ'ניקוב הפתיע את המדורג הבכיר, אלון פיימן, בשלוש מערכות שהסתיימו ב- 1:6,6:1,2:6. בחצי הגמר יפגוש טבצ'ניקוב את סמיון ברנזבורג. דור בלפר ניצח ברבע הגמר את דניאל קריפק 4:6,1:6 ויפגוש בחצי הגמר את גבי סטרוסבצקי.
 
בבנות 18 ולריה פטיוק העפילה לחצי הגמר לאחר שניצחה 1:6,2:6 את טל בורנשטיין. בחצי הגמר תפגוש פטיוק את לי אור, שנמצאת גם היא בכושר מצוין וניצחה 2:6,4:6 את דניאל צין. המפגש האחרון בין השתיים נערך לפני כשלושה שבועות בגמר תחרות ה-ITF ביוון, אז ניצחה פטיוק בשלוש מערכות. בחצי הגמר השני ייפגשו נוי מור ורונה לויאן. ארבעת חצאי הגמר בקטגוריית גילאי 18 יתקיימו ביום שישי בשעה 12:00.
 
בבנים 16, איגור סמילנסקי ואור רם נמצאים בדרך הנכונה אל הגמר. סמילנסקי ניצח ברבע הגמר 5:7,3:6 את גבריאל תבור ויפגוש בחצי הגמר את אמיר גל. אור רם ניצח 4:6,4:6 את בוריס סברנסקי ויפגוש את אייל כהן. שני חצאי הגמר ייפתחו ביום שישי בשעה 11:30.
 
משחקי חצי הגמר בבנות ייפתחו ביום שישי ב-12:00 ויפגישו את מעיין סלע ולי לוי, ואת רותם שוובר וקטיה קריבושפוב. ברבע הגמר ניצחה סלע את עמית לב ארי 2:6,3:6, בעוד שוובר ניצחה 3:6,7:6,2:6 את דפנה פלג.
 
חצאי הגמר בקטגוריית בנים 14 יתקיימו ביום שישי ב-10:30. טל גולדנגורן ניצח 2:6,3:6 את מיכאל סימוניאן ויפגוש את אוראל אוביל. בחצי הגמר השני יהונתן קאופמן, שניצח 4:6,4:6 את עידן לשם, יפגוש את יוסי דהן.
 
בשעה 11:00 ייפתחו משחקי בנות 14. טליה זנדברג, שניצחה 2:6,4:6 את אניטה רסקין, תפגוש את אביטל וייסבוך. ולריה ניקולייב, שניצחה 6:7,2:6,6:1 את דנה קונין תפגוש את ענת אבקין.
 
משחקי בנים 12 ייצאו לדרך בשעה 10:00 ויפגישו את ליאם גיגי ורועי צבילינגר, ואת ישה זמל וינאי בן יוסף. משחקי הבנות ייצאו לדרך בשעה 10:30 ויפגישו את נעה ירון ואביטל וולף, ואת קרן רוזן וענבר כהן.
 
משחקי בנים ובנות 10 ייצאו לדרך בשעה 9:00. בבנים- דניאל עוז יפגוש את שחר גבאי, בעוד דניאל פופוב יפגוש את ישי עוליאל המבטיח, שזכה לא מכבר במקום השלישי באליפות העולם לגילאי 10. בבנות, ייפגשו בחצי הגמר הראשון פמלה כהן ולינה גלושקו, אחותה של שחקנית הפדרציה יוליה גלושקו. בחצי הגמר השני ייפגשו שלי ברזניאק ואילנה טטרואשוילי.

פרסים כספיים- אליפות ישראל לנוער

צפו בהגרלות המלאות:

בנים 18
בנים 16
בנים 14
בנים 12
בנים 10

בנות 18
בנות 16
בנות 14
בנות 12
בנות 10

כתבות נוספות

דילוג לתוכן