חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אליפות ישראל למאסטרס הגיעה לקו הסיום

 מאת: דפנה מור, ועדת המאסטרס

אין ספק שתחרות ההזמנה – אליפות ישראל 2012 למאסטרס על החימר ברמת-השרון, תיחרט כאחת התחרויות הארוכות ביותר בתולדות הטניס הישראלי, בשל הימשכה שני שנתונים (2012-2013) ובסה'כ ארבעה שבועות. החימר הבוצי לעיתים, אילוצי ומזג האוויר הבלתי יציב תרמו את שלהם לאריכות ימיה של התחרות. אבל איך אומרים: 'סוף טוב, הכל טוב'!


וכך זה התחיל… עם חיוכה הראשון של השמש, התייצבו השחקנים למגרש כמו שעון שוויצרי כבר ב 8:00 בבוקר.
ניצפו קרבות עקובים מחימר, אולם לא נרשמו עימותים קולניים או בעיות משמעת.

סופרטייברקים מותחים נרשמו ב-10 גמרים!!!! והיתר היו צמודים למדיי.


כך למשל, בקטגורית נשים 50 ניצחה ג'יליאן מילינר את ויולה לוביק בסופרטייברק צמוד. כמעט אפשר היה לחתום את נצחונה של ויולה עם הובלה של 9:4 בסופרטייברק, כשג'יליאן הצליחה לצאת מהבוץ של החימר ולגרוף 7 נקודות ברציפות בדרך לנצחון. 

בקטגורית גברים  30 א' ניצח גל קאשי את אחיו נאור קאשי בתוצאה צמודה. ההורים והצאצאים הגאים הגיעו לחגוג ביחד בטקס הגמר. 


בגברים 60 ב' בדרבי של הקריות ניצח וולטר בלוך את אלי ארליך בשובר שוויון דרמטי, ובסיום הצטלמו עם יו'ר האיגוד. 

             

קהל אוהד, חברים מבית וחברים מבחוץ, משפחות וילדים פקדו את מרכז הטניס בכדי לעודד את יקיריהם.
נותני החסויות והפרסים הקפידו להגיע מוקדם יותר בכדי לצפות במשחקים שמכבדים את קהילת המאסטרס ואת קהילת הטניס בכלל.

טייקים יפים, המייצגים רגעים שונים בטניס, נלקחו באמצעות האייפונים (ובהזדמנות זו תודתי האישית לאנה ברלין, רני לפלר, עמי מידר וטל אדירי שסייעו במלאכת הצילום) – צילומים נבחרים מופיעים בדף הפייסבוק 'איגוד הטניס בישראל מאסטרס'.


בין לבין, הנעימו את זמנינו נציגי ה-INDO BOARD – הלהיט המהפכני שכבש את הארץ, בדמוי סקייטבורד, המסייע בשיפור שיווי המשקל, היציבה וחיזוק שרירי הגוף בדרך קצת שונה מהאימון הרגיל בחדר הכושר, שניתן אף כפרס בהגרלה בתחרות.


טקס הסיום נפתח בדקורציה של 56 גביעים כסופים המייצגים את כל 28 הקטגוריות שהשתתפו בתחרות (מגילאי 25 עד 75), כשמאחוריהם התייצבו נציגי איגוד הטניס: יו'ר האיגוד – אסי טוכמאייר, מנהל השיווק – ואדיק דרוזדובסקי, נציג מרכז הטניס רמה'ש – ישי דניאל, השופט מיכאל צור ואנוכי בתפקיד המחליפה של רכז הועדה אייל רייסמן (שהיה חסר לנו, אך בימים אלו מנהל את תחרות לאומית 1 לבוגרים).

כמו כן, נכחו נציגי ועדת המאסטרס שעמלו רבות בהכנת התחרות, בתפעולה השוטף, ובגיוס הספונסרים השונים והפרסים למען הצלחת התחרות כולה והטקס בפרט. 


אסי טוכמאייר הותיר בנו את הרושם כי רוח חדשה נושבת באיגוד, שתומך כלכלית ומוראלית במפעל המאסטרס, כולל גידול במספר התחרויות השנה ומימון משלחות לחו'ל בשנה הבאה.
כמו כן, הוצעו חבילות אטרקטיביות במיוחד לפדרציה שתתקיים בין התאריכים 6-9 לפברואר (פרטים נוספים באתר האיגוד), כשבין הנרשמים החדשים יוגרלו פרסים יקרי ערך.


ירון דיאמנט, הזוכה בקטגורית 45 ב', דיבר בשם השחקנים על אהבתו לחימר, שמקל על העצמות המתפרקות.


הטקס המשיך בחלוקת הגביעים, כשזוכי המקום הראשון והשני, נעמדו מחובקים זה לצד זה כמיטב המסורת.

שיא נוסף נרשם בהסטורית הגרלות המאסטרס: מספר הפרסים היה כפול ממספר המשתתפים בטקס, כך שכל אחד זכה בממוצע בשני פרסים. את התשורות הנאות העניקו חברי הועדה וכן נציגי חברות ועסקים קטנים שבאו במיוחד לאירוע כדי להביט מקרוב במפעל המכורים לטניס. אחד מנותני החסות, גיל בן-טובים מחברת ergo4u ושחקן עבר, הודיע כי בכוונתו להשתתף בתחרויות המאסטרס השנה.


עם סיום התחרות, אנו מצפים לעונה גדושה ועמוסה בתחרויות ומקווים לראות הרבה פנים חדשות בתחרויות, בנוסף לשחקנים הותיקים שמתמידים ומהווים את עמוד השדרה של שחקני המאסטרס.

לסיום, תודה מיוחדת לחברי ועדת המאסטרס, שבמהלך כל השנה תורמים ויתרמו לרווחת שחקני המאסטרס, ותודה ענקית לספונסרים שתרמו להצלחת התחרות:

שתהיה לכולנו שנת 2013 מהנה ומוצלחת!


לתוצאות מלאות והגרלות סופיות של התחרות 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן