חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אליפות העולם בקוריאה: ישראל ניצחה את קנדה

השבוע מתקיימת בסיאול, קוריאה, אליפות העולם לנבחרות בכיסאות גלגלים. בתחרות מתחרות 52 קבוצות מ-28 מדינות, בארבע קטגוריות בסך הכל. בין הנבחרות, מתחרה גם נבחרת הקוואד הישראלית.
בנבחרת משחקים שרגא ויינברג, נועם גרשוני ובועז קרמר, ביחד עם הקפטן קובי וינר. היום (שני) השיגה הנבחרת ניצחון ראשון בתחרות על קנדה.
הנבחרת גברה על קנדה 0:3. שרגא ויינברג פתח עם ניצחון על אדריאן דילמן בשתי מערכות, וגרשוני השלים את המלאכה עם ניצחון חלק בשתי מערכות על גרי לוקר. במשחק הזוגות גברו גרשוני וקרמר 0:2 על אדריאן ולוקר.
בימים הקרובים תפגוש ישראל במסגרת בית ב' את בריטניה ודרום אפריקה, ותנסה לעלות מהבית לשלב חצי הגמר. בבית א' משחקות ארה'ב, יפן, איטליה וקוריאה.

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן