אליפות ארצית פסח 2016 ע״ש גדי מרגלית הגיעה לסיומה


אליפות ארצית פסח לזכרו של גדי מרגלית ז״ל התקיימה בשבוע האחרון במרכז הטניס ברמת השרון והגיעה לסיומה עם משחקי הגמר ביום חמישי. השנה, לראשונה התקיימה קטגוריה לאומית אשר העניקה לזוכים בארבעת המקומות הראשונים פרסים כספיים בסך 4000 ש״ח, הגילאים בה היו עד 23 בבנים ו -21 בבנות. 
בבנים זכה מור בוליס אשר ניצח בגמר את רם קאפח 4:6 2:6, אל המקום השלישי בבנים הגיע מוטי רדיאנוב אשר ניצח את דניאל דודוצקין במשחק על המקום 3-4. בבנות ניצחה מאיה טחן אשר גברה במשחק הגמר על שיר עזרן 2:6 2:6. במקום השלישי זכתה לינה גלושקו אשר גברה במשחק על מקומות 3-4 על נטע ברמן.

אל טקס הסיום הגיעה משפחתו של גדי מרגלית והם ביחד עם נועם בר אשר היה חניכו של מרגלית, אייל תעוז מנהל מרכז הטניס ברמת השרון, שלמה גליקשטיין מנכ״ל איגוד הטניס וסרינה רפאלוב השופטת הראשית אשר ניהלה את התחרות העניקו לזוכים את הפרסים.

""


צפו בסרטון סיכום התחרות


רשימת הזוכים המלאה:

בנות 10
מקום ראשון: קארין אלטורי
מקום שני: טליה ברד יצחקי
מקום שלישי: גולדשטיין דניאל
מקום 4: קליזמן ליאן

בנים 10

מקום ראשון: אביתר פרכטר
מקום שני: דניאל גמילי
מקום שלישי: סיון אופק
מקום 4: אשוש הילל

בנות 12
מקום ראשון: מאיה בצלאל
מקום שני: פרנקו מרום
מקום שלישי: יצחקי עמית
מקום 4: מישל אומליאנצ׳וק

בנים 12 דרג ב׳
מקום ראשון: גל קלמן
מקום שני: איתמר טפירו
מקום שלישי:ירדן קאולי

בנים 12 דרג א׳
מקום ראשון: רון אלוק
מקום שני: יוני בידני
מקום שלישי: ולדימיר בזלבסקי
מקום 4: אייל טולדנו

בנות 14 דרג ב׳
מקום ראשון: סברינה קלדנוב
מקום שני: רומי אליעז
מקום שלישי:מיכל שריג
מקום 4: אליסה גולינקר

בנות 14 דרג א׳
מקום ראשון: שביט קמחי
מקום שני: נטע תמיר
מקום שלישי: שחף ליברמן
מקום 4: מאי אילברט

בנים 14 דרג ב׳
מקום ראשון: איתן מיכאלי
מקום שני: זיו מורביה
מקום שלישי: אלטורי סאמר
מקום 4: ניר סקולצקי

בנים 14 דרג א׳
מקום ראשון: אלכסנדר גפוננקו
מקום שני: שי בוחניק
מקום שלישי: שון קמישב
מקום 4: אופק עזיזה

בנים 16 דרג ב׳
מקום ראשון: איתי טולדנו
מקום שני: מירון סורולובסקי
מקום שלישי: ים ברוכין
מקום 4: שאדי אלטורי

בנים 16 דרג א׳
מקום ראשון: רועי גינת
מקום שני: יאיר סרוק
מקום שלישי:נבו גבריאלי
מקום 4: סער סימון

בנות לאומית דרג ב׳
מקום ראשון: אילנה טטרואשוילי
מקום שני: סופיה שייקיס
מקום שלישי: פמלה כהן
מקום 4: שני גטרר

בנות לאומית דרג א׳
מקום ראשון: מאיה טחן
מקום שני: שיר עזרן
מקום שלישי: לינה גלושקו
מקום 4: נטע ברמן

בנים לאומית דרג ב׳
מקום ראשון: ברק תובל
מקום שני: ליאם גיגי
מקום שלישי: איתן דרעי
מקום 4: דור אביטן

בנים לאומית דרג א׳
מקום ראשון: מור בוליס
מקום שני: רם קאפח
מקום שלישי: מוטי רדיונוב
מקום 4: דניאל דודוצקין


כתבות נוספות