חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אלוף האלופים: היום יתקיימו השלבים הסופיים

בסוף השבוע הנוכחי מתקיימים במרכז הטניס יפו משחקי אלוף האלופים ע'ש איצ'ה מאייר- אשר מפגישים את הקבוצות שסיימו ראשונות במשחקים המחוזיים שהתקיימו במהלך השנה.
בחצי גמר הנוער (10:00) ייפגשו היום הפועל טבעון מול מכבי נוער אשדוד, לאחר שטבעון ניצחו 0:3 את קבוצת טופ טניס 2, ואילו אשדוד גברו 0:3 על הפועל גבעת אלה חיפה. בחצי הגמר השני תפגוש קבוצת הפועל תל אביב ניל את מרכז הטניס רמת השרון. רבע הגמר בין הפועל למכבי נתניה הסתיים אמנם ב-2:2, אך הפועל היא זאת שעלתה לחצי הגמר בשל יחס משחקונים עדיף. רמת השרון גברו ברבע הגמר 0:3 על קבוצת אורנית. משחקי הגמר צפויים להתקיים לא לפני השעה 13:00.
בחצי גמר הנערים (לא לפני 12:00) תפגוש רמת השרון אלי סייג את מרכז הטניס רמלה. ברבע הגמר ניצחה רמת השרון 0:3 את מרכז הטניס ערד, בעוד רמלה עברה את קרית אונו בשל יחס משחקונים עדיף.
קבוצת מועדון הטניס אביחיל ניצחה ברבע הגמר 0:3 את מרכז הטניס יקנעם, ותפגוש בחצי הגמר את קבוצת מרכז הטניס מיכאל איילוב שניצחה 0:3 את מרה'ט ירושלים. משחקי הגמר יתקיימו לא לפני השעה 15:00.
בנערות, יקנעם גברה בחצי הגמר 0:2 על מועדון הטניס בת ים ותפגוש ב-10:00 את מ.ס קרית אונו שגברה 0:2 על קרית ביאליק. במקביל יתמודדו מרה'ט תל אביב (ניצחה ברבע את רעננה 0:2) ומועדון הטניס אביחיל ליאור (ניצחה ברבע את רמלה 0:2). משחקי הגמר יתקיימו לא לפני השעה 13:00.
בקטגוריית הילדים (לא לפני 12:00) ייפגשו בחצי הגמר עירוני רעננה, שעלתה ללא משחק, ומרה'ט תל אביב 1 שניצחה 1:3 את מרה'ט חיפה. בחצי הגמר המקביל תפגוש קבוצת מרה'ט תל אביב 2 (ניצחה ברבע 0:3 את ירושלים 2) את מרה'ט רמת השרון מיכאל איילוב (ניצחה ברבע 0:3 את מכבי וודבוז הרצליה). משחקי הגמר יתקיימו לא לפני השעה 15:00.
בקטגוריית הילדות יתקיימו משחקי 'ראונד רובין' בין הקבוצות מרה'ט ירושלים, מכבי נתניה, מטה אשר ומרה'ט רמת השרון.

צפו בהגרלות ולוח זמנים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן