חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אירוע מיוחד של קרן AITP התקים בשבוע שעבר בפלורידה

בשבוע שעבר התקיים אירוע של קרן AITP בעיר Davie בדרום פלורידה -זהו פרויקט אמריקאי ישראלי לקידום שחקנים צעירים ישראלים ויהודים אמריקאים שממוקם באקדמיה הבינלאומית של ITP פלורידה.

את האירוע יזם מיסד קבוצת ITP ומנהל הקרן של ITP בישראל , המאמן הבכיר אסף אינגבר בסיועו של ד"ר ראובן פורגס , תושב העיר פלנטיישן הסמוכה ובעברו הישראלי ייצג את ישראל במשחקי גביע דיויס ועוזר לישראלים רבים בהגיעם לאזור. האירוע נערך בתמיכתו של מר סקוט ארליך, מנכ"ל jcc ומטרתו היתה להפגיש צעירים וצעירות מישראל ואמריקה בשילוב עם מאמנים ושחקני עבר מקומיים ולקיים בכך טורניר Pro-Am שכלל סדרת מפגשים בין הצעירים/ות במתכונת בתים.
המתח החיובי והמשחקים הצמודים הלהיבו את קהל הצופים(לא היה גדול אך איכותי) שהגיעו במיוחד על מנת לצפות ולתמוך בשחקנים מישראל .
את האירוע כיבד בנוכחותו רב המאמנים של ישראל מר איציק פרמט שגידל דורות של שחקנים ומאמנים. פרמט הביע רצונו לקדם את נושאי ההסמכה והעלאת רמת המאמנים שלוקחים חלק בתוכנית כולל גם צעירים מקומיים שבעתיד הקרוב ישתלבו בתוכנית שתפעל בארה"ב ותכלול במקביל לתוכנית לפיתוח מצוינות אישית לצעירים גם תוכנית יחודית בה שחקני נוער אמריקאים יגיעו לישראל על מנת לעזור ולקדם צעירים וגם תוך כדי כך לשפר את יכולותיהם בתחומי ההדרכה.

""

מספר שחקניות צעירות אשר נתמכות גם ע״י איגוד הטניס כבר מתאמנות בJCC, במסגרת הפרויקט AITP , ביניהן לינה גלושקו, אלופת ישראל לנוער, ניקול נאדל החיפאית, נרי כהן מאטלנטה ודניאלה פורגס (ביתו של ראובן ) שנחשבת לשחקנית צעירה מבטיחה שכבר כיום נחשבת מהבולטות במדינת פלורידה לגילה. בקרוב יצטרפו לפרויקט שחקניות מישראל, מדרום אמריקה וכמובן בנות אמריקאיות מקומיות מצטינות.

לסיכום יש לציין שלמרות שקהל רב לא הגיע בגלל תנאי מזג האויר ששרר באותו היום האוירה במקום הייתה חמה וניתן היה לחוש עד כמה החזון חשוב, יכול וצריך לרקום עור וגידים ואת הרצון והנכונות של אנשי הJCC לעזור ולתמוך בפרויקט בדרך שכולל: אירוח שחקנים בבתים, מציאת דרכים למימון התוכנית המקצועית וגיוס כסף במטרה שבצמוד ל-5 המגרשים הקימים יוקמו 4 מגרשים נוספים ומבנה שחקנים, כיתות לימוד וחדר פיזיו.

כפי שניתן לראות ולחוש בשטח שיתוף ההפעולה נוצר, החזון והרעיון ישנם, התוכניות קיימות ויותר מהכל השחקניות החלוציות שהגיעו מארץ מאוד מרוצות מהתנאים ורמת האימונים במקום.
לסיכום, אנו רוצים ומקווים למצוא את האנשים , בארץ ובחו"ל, שיתנו כתף למפעל מיוחד זה.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לאסף אינגבר במייל: info@itp-tennis.com או במספר 0544-402208.

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן