Search
Close this search box.

אירוע לילה לבן למאסטרס התקיים בחמישי האחרון במכבי צפון

 
 

""
 

 כבר בשעות אחר הצהרים הורגשה תכונה במועדון מכבי צפון כאשר צוות ההפקה של הארוע החל בהתארגנות לקראת קבלת השחקנים. שולחן הרישום המרשים היה עמוס בחולצות תחרות של חברת לוטו, מגני זעה של חברת נייק, ועוד מס' פריטים אשר חולקו לכל אחד משחקני התחרות.

לקראת 19:30 החלו להגיע השחקנים, אשר הצביעו ברגליים וגדשו את מתחם המועדון, לצלילי מוזיקת רקע משובחת שהפיק עבורם משה חתואלי, אשר הינו חלק בלתי נפרד מארועי מחלקת המאסטרס.

תמונות השחקנים במגרשים ובמועדון מצאו את מקומן על לוח המגנטים וסיפקו מזכרת מהלילה. השחקנים ובני זוגם שהגיעו לחוות את האוירה המיוחדת, נהנו מאוכל מגוון ושתיה לאורך כל הלילה, באדיבות רונן ממזנון המועדון.



לצפיה באלבום התמונות המלא הכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו

""


המשחקים כללו משחקי זוגות נשים, זוגות גברים, וזוגות מעורבים, 
בסה"כ השתתפו בארוע כ 150 איש אשר הגיעו מכל רחבי הארץ, מנהריה בצפון ועד באר שבע בדרום, וגדשו 12 מגרשים החל משעה 20:00 ועד 04:00 בבוקר ולא נכנעו לעייפות עד לסיומם המוצלח של כל משחקי הגמר.

הצוות אשר הוביל את הפקת הארוע כלל את רונן שטרס, לירון לנגסנר ואייל רייסמן אשר לא חסכו מזמנם על מנת לדאוג לכל הפרטים עבור המשתתפים.

""

בנוסף תודה ענקית למספר אנשים אשר סייעו ותרמו להצלחת הערב:

הנהלת איגוד הטניס בראשות המנכ"ל שלמה גליקשטיין, אשר נתן תמיכה מלאה להפקת הארוע, אילנה פרייזלר מתאמת מחלקת המאסטרס, ומדי פיסטוצ'קי מנהלת הלישכה מאיגוד הטניס שסייעו בהכנות לפני הארוע, ובמהלכו.

רונן וצוות המזנון במועדון מכבי צפון

תום עמית וחברת סקורלי SCORLI אשר מלווים את ארועי המאסטרס לאורך השנה

אודי הירשפלד – מנהל מועדון מכבי צפון

יוסי נדב – אחראי התחזוקה של מכבי צפון

אשר אוחיון מנהל השיווק של חברת BLU

משה חתואלי אשר על המוזיקה

רודי  – צלם המגנטים

 

""


הזוכים בקטגוריות השונות
:

נשים 

קטגוריה 1 :

מקום 1 -לירון לנגסנר+אפרת גביש

מקום 2 – דפנה מור + רותי רמין

קטגוריה 2 :

מקום 1 – אורלי גילר + אולגה אזרוב

מקום 2 – טלי ברום + דניאלה גוטלבסקי

קטגוריה 3 :

מקום 1 – דיצה הדר + ג'יליאן מילינר

מקום 2 – פאני וייס + ברברה צור

גברים

קוגוריה 1 :

מקום 1 – אלון וולנר + כפיר סטוקול

מקום 2 – עוז גולן + אלון סיוון

קטגוריה 2 :

מקום 1 – דני ארז + איציק זאבי

מקום 2 – שי אופיר + אורי זהר

קטגוריה 3 :

מקום 1 – ירון סמואלוב + יניב שבתאי

מקום 2 – עופר רוקשטיין + איתן רונן

קטגוריה 4 :

מקום 1 – ליאור מנצור + ברק שחר

מקום 2 – ברק ליבוביץ + שי אנקול

קטגוריה 5 :

מקום 1 – חנוך קסטנר + אריאל אמור

מקום 2 – ניסים בוקובזה + יואל זמוקס

קטגוריה 6 :

מקום 1 – יגל קניץ + בני וייזר

מקום 2 – יובל אידלמן + רוני גרין

קטגוריה 7 (פתוחה) :

מקום 1 – יואב שב + אופיר דרורי

מקום 2 – איתי ברמן + תומר מנדלר

 

זוגות מעורבים:

קטגוריה 1 :

מקום 1 – רותי אידלמן + דריו גרברט

מקום 2 – ג'יליאן מילינר + יובל אידלמן

קטגוריה 2 :

מקום 1 – דפנה מור + שי אופיר

מקום 2 – דקל ולצר + שירלי בן דק

קטגוריה 3 :

מקום 1 – אפרת גביש + אסף כהן

מקום 2 – רינת ענטבי + מני גבעולי

קטגוריה 4 :

מקום 1 – גיל ליבר + הדס ליבר

מקום 2 – קרן טלמור + מור כליפה

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן