חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אירוע השקת פרויקט נקודת מפגש התקיים באיל״ן ר״ג


אתמול (ד׳) נערך אירוע השקת נקודת מפגש במרכז הספורט לנכים איל"ן ברמת גן. המיזם הייחודי של איגוד הטניס, בשיתוף יוניסף ישראל ומרכז הספורט לנכים איל”ן, יוצר פלטפורמה של שיתוף פעולה בין שחקני טניס צעירים לבין שחקני טניס בעלי מוגבלויות המתאמנים במרכז איל״ן ברמת גן. אחת המטרות המרכזיות בפרויקט היא לאפשר לשחקני טניס תחרותיים לקבל נקודת מבט שונה וייחודית על משחק הטניס, לאפשר להם להעניק חזרה לקהילה ולהפוך ל״שגרירי טניס״ עבור ילדים ובני נוער בעלי מוגבלויות.  

באירוע נכחו יו"ר איגוד הטניס אסי טוכמאייר, מנכ"ל האיגוד שלמה גליקשטיין, מנכ"ל יוניסף ישראל ג'וני קליין, מנכ"ל מרכז הספורט לנכים איל"ן ברמת גן בועז קרמר ומכובדים נוספים. 

המשתתפים זכו לסיור מודרך ברחבי המרכז, שניתן על ידי קרמר ובמהלכו שמעו על הפעילויות הרבות והייחודיות המתקיימות באיל"ן במהלך השנה. 

בתום הסיור הגיעו למתחם מגרשי הטניס שם יו"ר איגוד הטניס ומנכ"ל האיגוד נשאו מספר דברים,  דיברו על המשמעות הרבה הן לשחקנים והן לילדים המתאמנים בחוג ועל החשיבות בצמיחתו והתפתחותו של הפרויקט. 

""

ישה זמל ומאיה טחן בעת האימון עם הילדים באיל״ן אתמול


מנכ"ל יוניסף הסביר על פעילות הקרן הבינלאומית למען הילדים אשר פועלת ע"מ לסייע לילדים באוכלוסיות מוחלשות ברחבי העולם ופועלת לקידום זכויותיו של כל ילד באשר הוא, ועל החשיבות שיש לשילוב של נושאים אלו בפרויקט ומתן כלים לשחקנים ללמוד לקבל ערך מוסף במהלך ביצוע המלגה השנתית.

בהמשך, עפרי לנקרי, המאמנת של חוג הטניס בכסאות גלגלים דיברה על הפעילות המבורכת ועל שיתוף הפעולה היפה עם השחקנים אשר החלו בפרויקט. ישה זמל, שחקן אשר נבחר להשתתף בפרויקט והחל באימון הילדים בחודשים האחרונים דיבר על החוויה האישית שלו מהפעילות, ההעצמה שניתנה לו מעצם הפעילות עם הילדים והעזרה הרבה שיש לתמיכה הכלכלית בהתפתחותו כשחקן.

 
""

נועם גרשוני במשחק ראווה באירוע ההשקה אתמול


בהמשך נערך משחק ראווה בין נועם גרשוני, ספורטאי פאראלימפי ומדליסט הזהב מאולימפיאדת לונדון לבין שרגא ויינברג, שחקן נבחרת ישראל בטניס כסאות גלגלים. 

במהלך המשחק המשתתפים זכו לפרשנות צמודה שניתנה על ידי קרמר ושמעו על הייחודיות שיש למשחק טניס על כיסא גלגלים.

לבסוף, הילדים המתאמנים בחוג באיל"ן, יחד עם המאמנת עפרי והשחקנים המשתתפים בפרויקט עלו לאימון לדוגמא בו ניתנה הצצה מקרוב על הפעילות המיוחדת שמתקיימת לאורך כל שנת הפעילות. 

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן