חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אינדיאן וולס: סלע בסיבוב השני

המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע, ממשיך ביכולתו הטובה. לאחר שהגיע בשבוע שעבר לחצי הגמר בפלורידה, העפיל אתמול (חמישי) סלע לסיבוב השני בטורניר ה'אינדיאן וולס' בקליפורניה. היכולת הטובה של סלע מגיע בזמן טוב, בסמוך לפתיחת מפגש הדייויס מול פורטוגל (6-8 באפריל).

סלע (63 בעולם) ניצח בסיבוב הראשון את העולה מהמוקדמות אמר דליק מבוסניה (178 בעולם) בשלוש מערכות. את המערכה הראשונה סלע הפסיד 6:2, לאחר שהבוסני שבר פעמיים ואף הציל שש נקודות שבירה שעמדו לזכות סלע. למרות הפתיחה ברגל שמאל, סלע התאושש וניצח את שתי המערכות הבאות  2:6,0:6.  

בסיבוב השני יפגוש סלע את ז'יל סימון מצרפת, המדורג 13 בעולם. המאזן בין השניים עומד על 0:1 לטובת סימון, שניצח את סלע בשנת 2011 במסגרת הסיבוב השני בטורניר ווימבלדון.

לעומת סלע, המחבט מספר אחת של ישראל, שחר פאר, הודחה בסיבוב הראשון כשהפסידה לאוקראינית לסיה צ'ורנקו (115 בעולם), 4:6, 6:3 ו-7:5 לאחר שעתיים ושמונה דקות.

פאר כבר פיגרה 4:1 במערכה השלישית, אבל צ'ורנקו לא הצליחה לסגור את המשחק, ופאר בעוד 'קאמבק' מפואר מיני רבים בקריירה שלה, חזרה ל-4:5 והגישה למשחק, אבל המומנטום שוב התהפך וצ'ורנקו, אחת הצעירות המבטיחות בשנה האחרונה, התעלתה, ניצחה 5:7 ותפגוש בסיבוב השני את האיטלקיה פרנצ'סקה סקיאבונה ,המדורגת 12 בעולם.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן