חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אימון ראשון לנבחרת הדייויס בצ'ילה

נבחרת הדייויס של ישראל ערכה היום (חמישי) את אימונה הראשון באצטדיון בו ייפתח מפגש שמינית גמר גביע הדייויס ביום שבת, מול צ'ילה.

לאחר חמישה ימים בין אוויר ליבשה עם אי וודאות ומחסור בשעות שינה, נחתה אתמול הנבחרת בצ'ילה ולאחר שנת ישרים פתחה באימונים לקראת המפגש.

הגרלת המשחקים תתקיים מחר ב-17:00 שעון ישראל והמשחקים צפויים לצאת לדרך ביום שבת, החל מהשעה 16:00.
 
'הגענו ליעד אחרי כל כך הרבה זמן, לקח לנו יום להתאקלם מבחינה פיזית ומנטאלית אחרי חמישה ימים באוויר- ומהיום אנחנו מתרכזים בטניס', אמר יוני ארליך לאחר האימון.

'לא ראינו הרבה הרס פה, הייתה מסביבנו אבטחה כבדה שלא ראיתי כבר הרבה זמן. התנאים פה ממש טובים, רואים את הים מהחדר. המגרש ברמה נמוכה יחסית עם הרבה מהמורות וחורים, הוא יחסית איטי אבל לא באופן קיצוני'. '

אחרי שישה ימים שבהם התאמנו בכל יום במקום אחר, אנחנו רגילים לכל סוגי המשטחים ובעצם לא רגילים לאף משטח. העיקר שכולנו ביחד עכשיו, ישנו טוב ואין את החרדה של לאן פנינו יהיו בבוקר. היומיים האלה הם כמו אוויר לנשימה בשבילנו'.

על משחק הזוגות שצפוי להיערך ביום ראשון, אמר ארליך: ' אנחנו צריכים להיות אגרסיביים ולהשתלט על איזור הרשת בחוכמה. כמה שהם ייכנסו פחות לרשת כך זה יהיה יותר טוב בשבילנו'.

אימון ראשון על החימר בצ'ילה. נבחרת הדייויס (צילום: אסף קליגר)

'הייתי חולה כמה ימים אבל עכשיו אני מרגיש טוב, יש עוד מה לשפר לקראת יום ראשון אבל יהיה בסדר. האווירה טובה וכיף לחזור לפה', סיכם ארליך.
 
אייל רן הוסיף: 'מתאקלמים אחרי יום אחד של שינה סדירה. אנחנו מתרגלים למשטח, עוברים טיפולים. זאת סיטואציה קצת שונה ממה שחווינו היום אבל בסך הכל כולם מרוצים'.


אנדי רם מתרגל למשטח. (צילום: אסף קליגר)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן