חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אילן גרין מונה לתפקיד מנכ"ל איגוד הטניס החדש

כ-20 אנשים הגישו את מועמדותם לתפקיד מנכ״ל/ית איגוד הטניס ומתוכם זומנו ארבעה לראיון עם וועדת האיתור שבחרה באילן גרין.

גרין, אחת הדמויות הבכירות בספורט המוניציפלי בירושלים מגיע עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתפקידים שונים בעירייה. משנת 2016 משמש כמנהל המחלקה לאירועים באגף הספורט של עיריית ירושלים, בעבר ניהל את תחום הספורט העממי וההישגי באגף הספורט ואף שימש כיועץ למנכ״ל משרד התרבות והספורט. גרין שחקן טניס מילדות ושחקן נבחרת ישראל לגילים שלו עד היום. בעל תעודת מאמן, אימן בעבר במרכז הטניס בירושלים ובמכון וינגייט.

יו״ר איגוד הטניס אבי פרץ:״ ראשית תודה לחבר ההנהלה מר רני לפלר והגברת מירי שלו על עזרתם בתהליך האיתור המקצועי והענייני. אני מברך את אילן על הצטרפותו למשפחת איגוד הטניס. האיגוד ואילן משתפים פעולה בשנים האחרונות בלא מעט אירועים מקומיים ובינלאומיים. אני בטוח שהמקצועיות שלו, אופיו וניסיונו יעזרו לנו להמשיך ולקדם את הענף.

בהזדמנות זו אני רוצה להגיד תודה למנכ״לית היוצאת סיגל חדד שהיתה שותפה בשנתיים האחרונות לשינויים וכולנו מאחלים לה בהצלחה בהמשך.

ניצבים בפנינו אתגרים לא פשוטים בתקופה הקרובה ובשנים הבאות בכלל ואין לי כל ספק שבכוחות מאוחדים יחד עם צוות עובדי האיגוד נגשים את המטרות והחלומות.

אילן גרין:״אני רוצה להודות לאבי פרץ ולחברי הוועדה על בחירתם בי, אני בטוח שביחד עם צוות האיגוד וההנהלה, נוכל ביחד להביא את הטניס בארץ לפסגות חדשות״.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן