חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אייל כהן זכה בפרס השחקן ההוגן

הישגיהם של שחקני הנוער המובילים בישראל נמדדים לא רק באיכות משחקם, אלא גם באופי אותו הם מפגינים במהלך משחקיהם השונים. דוגמא לחשיבות הדבר ניתנה היום במהלך טקס חלוקת מלגות ומענקי הישג שערך מרכז עוצמה (המרכז לאגודות ספורט עצמאיות) בעיר רעננה.
בפרס השחקן ההוגן זכה אייל כהן בן ה-16 ממרכז הטניס שברמת השרון. כהן זכה לקבל את הפרס בטקס רב משתתפים בנוכחות מנכ'לית משרד החינוך, אורלי פרומן, ראש עיריית רעננה, נחום חופרי, יו'ר עוצמה, רו'ח איתן ברק, יו'ר איגוד הטניס, מיכאל קליין, יו'ר הועד האולימפי, צביקה ורשביאק, ויושבי ראש מענפים נוספים כמו גם ספורטאים אלופים ממועדונים השייכים למרכז עוצמה.
כהן זכה בפרס בגין התנהגותו הראויה לציון לאחר משחק הגמר בו השתתף, במסגרת אליפות ישראל 2010 שנערכה בחג הסוכות האחרון. במהלך משחקו מול איגור סמילנסקי תיקן כהן פעמיים את החלטת השופט ונתן לסמילנסקי שתי נקודות בהן הוא עצמו היה אמור לזכות.
את הנקודה השנייה נתן כהן לסמילנסקי במצב קריטי של 4:5 לטובתו במערכה השלישית. בסופו של דבר השתלמה ההגינות לכהן- שגם זכה בתואר אלוף ישראל לגילאי 16.
ארגון עוצמה חרט על דגלו את ערכי ההגינות והיושר ומצא לנכון לתת את הפרס לכהן, על אף שאינו משתייך לאף אחד ממועדוני עוצמה.
בטקס גם זכתה לי אור ממועדון טניס גלי השרון כפר סבא במלגה כספית שתשמש אותה לנסיעות לחו'ל. מועדון הטניס רמלה קיבל מענק כספי על הזכייה באליפות הליגה וגביע המדינה לשנת 2010.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן