חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איגור סמילנסקי זכה ב-ITF בת ים

 תחרות ה-ITF (רמה 3) בבת ים הגיעה היום (שישי) לסיומה לאחר יומיים מורטי עצבים מבחינתם של השחקנים הזרים שהשתתפו בתחרות. בשל מבצע 'עמוד ענן' נשמעה אתמול אזעקה באזור בת ים, מה שגרם להזזת משחקי חצי הגמר והגמר לרעננה.

חלק מהשחקנים הזרים החליטו על פרישה מוקדמת מהתחרות בשלל החשש לבטחונם, בעוד חלק מהשחקנים השלימו את משחקיהם ונשארו עד לסיום התחרות. בסופו של דבר, איגור סמילנסקי הרים את הגביע בבנים, בעוד אולגה פרידמן זכתה פעם שניה ברצף בתחרות הבנות.

סמילנסקי ניצח בגמר 1:6,3:6 את לוקה ג'ורג' טטומיר מרומניה, תוך שעה וחמש דקות. סמילנסקי עלה ל-1:3 והשיג שבירה ראשונה ברצף של שבירות הדדיות שנמשכו עד למשחקון האחרון, בו שמר הישראלי על ההגשה וניצח 3:6.

במערכה השנייה הרומני שמר על ההגשה ועלה ל-0:1, אולם סמילנסקי שבר שלוש פעמים תוך שהוא שומר במקביל על ההגשות כדי לנצח עם 1:6 מוחץ.

בבנות, אולגה פרידמן מאוקראינה זכתה בתואר שני רצוף לאחר שניצחה 4:6,1:6 את הלן פלוסקינה מאוקראינה. במערכה הראשונה זכתה פרידמן ללא בעיות מיוחדות תוך כ-20 דקות.

במערכה השניה פלוסקינה שמרה ושברה ועלתה ל-0:2, אבל פרידמן חזרה עם שלושה משחקונים ועלתה ל-2:3. פלוסקינה שברה והשוותה, ומיד שמרה על ההגשה כדי לעלות ליתרון 3:4. אלא שפרידמן מיהרה להתאושש בשלושת המשחקונים האחרונים. היא שמרה על ההגשה פעמיים ושברה פעם נוספת בדרך ל-4:6.


Official Draws and Order of Play
BS18 – BOYS SINGLES MAIN DRAW
GS18 – GIRLS SINGLES MAIN DRAW
BD18 – BOYS DOUBLES MAIN DRAW
GD18 – GIRLS DOUBLES MAIN DRAW
BS18 – BOYS SINGLES QUALIFYING
GS18 – GIRLS SINGLES QUALIFYING

כתבות נוספות

דילוג לתוכן