חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איגור סמילנסקי הפתיע את הצרפתי המדורג ראשון בטורניר והעפיל לסיבוב השני

בטורניר הגברים העפילו היום חמישה שחקנים לסיבוב השני. במשחק מרתק וצמוד הפתיע איגור סמילנסקי הישראלי את המדורג ראשון בטורניר הצרפתי אוליבאטי המדורג 310 בעולם, וניצח לאחר שלוש שעות ורבע בתוצאה 6:7 6:4 6:7. טל גולדנגורן ניצח את עידן בקשי 3:6 0:6 , בר בוצר ניצח את את דוד מושיאב בתוצאה 0:6 0:6 . גלעד בן צבי העפיל על חשבונו של גיא מיכאלביץ 4:6 3:6, ודור בלפר ניצח גם הוא בדרבי ישראלי את אורן רזניק 3:6 2:6.
אצל הנשים גם כן חמש שחקניות העפילו לסיבוב השני. המדורגת הבכירה דניז חזניוק ניצחה את גאיה סולומון 1:6 2:6, קטיה טור ניצחה את מאי קמחי בתוצאה 1:6 1:6, אור לי ניצחה את שיר אהרון לאחר פרישה של אהרון במצב 0:3. קרן שלמה המדורגת השניה בטורניר ניצחה את מעיין סלע 2:6 2:6 ובדרבי ישראלי נוסף ניצחה אילונה גולינקר את עמית גבריאלי 5:7 6:3 3:6.
מחר(רביעי) יחלו הגברים את יום המשחקים בשעה 10:30 כאשר חמישה ישראלים נוספים יחלו את דרכם בטורניר. לאחר מכן הנשים יחלו את סיבוב המשחקים השני. בין הישראליות שישחקו מחר דניז חזניוק נגד רומר מאקוודור, ליבי מש נגד המלין השוודית, קרן שלמה נגד אילונה גולינקר ושיר הורנונג שתפגוש את קטיה טור.

צפו בהגרלות ולו"ז יום המשחקים השלישי:

Official Draws and Order of Play
MEN – SINGLES MAIN DRAW ""
MEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
MEN – SINGLES QUALIFYING ""
WOMEN – SINGLES MAIN DRAW ""
WOMEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
WOMEN – SINGLES QUALIFYING ""
ORDER OF PLAY ""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן