חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איגוד הטניס יקיים תחרות ע"ס פרסים של 25,000 דולר בנתניה

איגוד הטניס ממשיך במינוף הענף ומשדרג את השחקניות הישראליות בתחרות בינלאומית נוספת לבוגרות. מדובר בתחרות ITF (פרסים בגובה 25,000 דולרים) שתיערך בנתניה על שם פרדי קרבין. את הפרסים הכספיים בתחרות יתרום איש הטניס הבריטי מייקל ג'י.
התחרות צפויה להיערך בסוף חודש אוקטובר, רק חודשים ספורים לפני פתיחת מפגש גביע הפדרציה. התזמון עבור שחקניות הפדרציה הוא מצוין, שכן התחרות תאפשר להן להתחרות במסגרת תומכת וביתית, דבר שוודאי יעמוד ביחס ישר למידת הצלחתן.
ההחלטה לקיים את התחרות נעשתה במשותף בין איגוד הטניס לעיריית נתניה, בפגישה שהתקיימה השבוע בין מנכ"ל איגוד הטניס, משה חביב, לבין מנכ"ל עיריית נתניה, יצחק (איזי) ענבר ומנהל אגף הספורט בעירייה, מוטי שעיבי. עיריית נתניה הרימה את הכפפה והחליטה להירתם כלכלית ולוגיסטית לטובת הצלחת התחרות. אחד מבתי המלון החדשים בנתניה אף נתן את הסכמתו לארח את שחקניות התחרות.
בנוסף לשחקניות הישראליות, צפויות להשתתף בתחרות שחקניות בכירות מהטופ 200 העולמי. יוליה גלושקו, שנמצאת בימים אלה במסע תחרויות בקנדה וארצות הברית, סיפרה: "זאת תחרות בסדר גודל גדול שתאפשר לנו עוד זמן משחק בארץ- מה שעשוי לתת לנו ביטחון לפני המשחקים החשובים בפדרציה בחודש פברואר, ובסבב בכלל".
"אני מברכת על כל תחרות בארץ שמאפשרת לשחק מול הקהל הביתי ולצבור נקודות. אני מצפה לפתיחת התחרות ושמחה על כך שהיא מתקיימת בנתניה, שמזוהה עם ענפי הספורט באשר הם, מה שוודאי גם יביא כמות קהל רבה למשחקים".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן