חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איגוד הטניס חתם על הסכם עם חברת BG BOND טכנולוגיות מקבוצת אשטרום

איגוד הטניס ממשיך בטיפוח, קידום ופיתוח מועדוני הטניס בישראל. השבוע חתמו מנכ'ל איגוד הטניס, משה חביב, ומנכ'ל BG טכנולוגיות, ירון גולדמן, על שיתוף פעולה בין שני הגופים.
BG טכנולוגיות מקבוצת אשטרום, חברה ותיקה בתחום הפולימרים וחומרי הבנייה, פיתחה מוצר מיוחד בשם 'BG קווט', המיועד לציפוי מגרשי טניס ושבילי אופניים ובבסיסו עומד ההסכם.
ייחודו של המוצר, שפותח על ידי מחלקת מחקר ופיתוח ב-BG טכנולוגיות, הוא בעמידותו המעולה בשחיקה ובקרינת השמש, ובגוונים השונים והמיוחדים בהם הוא מסופק. בשל תכונות אלה, המוצר נבחן ונמצא גם מתאים לתקני ה-ITF המחמירים.
במסגרת ההסכם בין הגופים, נקבע כי נציגי חברת BG יעניקו ייעוץ מקצועי לפי דרישה בציפוי ותיקון מגרשי טניס- לכל מועדון השייך לאיגוד הטניס. החברה אף תנחה כל מועדון בקבלנים מומלצים. בין השאר, חברת BG צפויה להקים באירועי איגוד הטניס דוכני הסברה על החברה ומוצריה.
עבור מועדוני הטניס בישראל מדובר בהזדמנות פז לטפח את מגרשיהם ולהעמידם בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.
דפנה פיטוסי, מנהלת הרגולציה של BG ציינה כי 'חברת BG מברכת על שיתוף הפעולה עם האיגוד ולאור הפופולאריות הגואה של הספורט הלבן בקרב ילדים ובני נוער, אנחנו מאמינים שיש בצעד זה הזדמנות לשפר את איכות המתקנים במועדונים ברחבי הארץ למען עתידו של ענף ספורט זה'.  

כתבות נוספות

דילוג לתוכן