חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איגוד הטניס חתם על הסכם להקמת בית לאומי במכון וינגייט

יום חג לטניס הישראלי: איגוד הטניס חתם הערב על הסכם להקמת בית לאומי לענף הטניס במכון וינגייט. מדובר בהסכם שהוא פרי שיתוף פעולה מוצלח של איגוד הטניס עם מכון וינגייט ומשרד התרבות והספורט.

הבניה צפויה להימשך כשנה והמתקן שייבנה יכיל שמונה מגרשי טניס: חמישה מגרשים קשים ושלושה מגרשי חימר, כאשר לחמישה מהמגרשים תהיה הכנה לקירוי. בנוסף, יעמדו לרשות השחקנים והמאמנים משרדים, חדרי מנוחה, מקלחות ושירותים.

בטקס החתימה בראשות שר התרבות והספורט חילי טרופר, נכחו יו"ר איגוד הטניס אבי פרץ, המנכ"לית סיגל חדד, המנהל המקצועי של האיגוד עמוס מנסדורף ונציגי השחקנים של נבחרת הדייויס דניאל צוקרמן ועידן לשם.

יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ: "איגוד הטניס צועד לקראת מגוון שינויים, אתגרים ותכניות עתידיות. הקמת הבית הלאומי לאיגוד הטניס במכון וינגייט זהו אחד המהלכים המשמעותיים שנעשים, אשר אמורים לגרום להצלחת הפרויקטים שבדרך. איגוד הטניס מודה לכל הגורמים שמשתפים אתנו פעולה וגורמים למהלך זה לקרום עור וגידים וביניהם משרד התרבות והספורט ומכון וינגייט. מהלך זה הוא חלק מהתכנית המקצועית שמטרתה העיקרית היא חזרת הטניסאים והטניסאיות הישראלים לטופ העולמי וחזרת הענף למקומו הבכיר בישראל".

מנכ"לית איגוד הטניס, סיגל חדד: ״החתימה היום היא אבן דרך משמעותית בתהליך אותו התחלנו בחודשים האחרונים. בניה ויישום של תכנית מקצועית לאומית, שתאפשר למדינת ישראל לגדל דורות של שחקני טניס מובילים ברמה הבינלאומית. הקמת מתקן בית לאומי לטניס בישראל מאפשר לנו לספק לשחקני ההישג שלנו בכל הגילאים, את אחד הנדבכים החשובים במעטפת מקצועית תומכת והוא – מתקן אימונים מקצועי ומתקדם. אין ספק שסנונית זאת מסמלת את תחילתה של דרך חדשה בה פועלים יחד כל הכוחות שיכולים ורוצים להביא שינוי בטניס במדינת ישראל".

לצפיה בנאום של אבי פרץ

צילום: אבי שי מכון וינגייט ואיגוד הטניס.

אבי פרץ, השר חילי טרופר, סיגל חדד ומנכ"ל מכון וינגייט שי אברהמי
         היו"ר אבי פרץ חותם על ההסכם
  המנכ"לית סיגל חדד חותמת על ההסכם

כתבות נוספות

דילוג לתוכן