חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איגוד הטניס בשיתוף פעולה עם כרטיס"ליגה"- מועדון ספורטאי ישראל

אנחנו שמחים לבשר לכם על האיחוד הרישמי בין איגוד הטניס בישראל וליגה – מועדון ספורטאי ישראל למען קידום ושיפור מעמדם של הטניסאים בארץ.

 

מעבר למגוון ההטבות שמציע המועדון לספורטאים חברי ליגה, בקרוב מאוד מי שמחזיק מחבט טניס בידו האחת וכרטיס "ליגה" בידו השניה, יוכל ליהנות מהטבות בלעדיות בציוד, הלבשה והנעלה בעולם הטניס.

 

 חבר "נבחרת-ליגה", הטניסאי אנדי רם מברך: "אני שמח לקחת חלק בהעצמת הספורט בישראל. כולי תקווה שכרטיס ליגה והחברות במועדון יקלו על הספורטאים בארץ וביניהם, כמובן, הטניסאים הצעירים, במתן הטבות בלעדיות בבתי העסק השונים ויעניקו להם תחושת שייכות לקהילה של ספורטאים שעוד לא נראתה כמוה בעולם הספורט בארץ."

בשבועות הקרובים תתחיל הפצה ראשונית של כרטיסי ליגה עבור מועדונים אשר השתתפו במיזם הרישום המוקדם שערך איגוד הטניס.
 
כל מיש לא יקבל כרטיס בהפצה הראשונית לא צריך להתאכזב – הוא יוכל להיכנס לאתר איגוד הטניס, ללחוץ על לינק ההרשמה לקבלת כרטיס ליגה ולהשתמש בהנחות במובנות בכרטיס בחינם וללא כל עלות נוספת עד לסיום שנת 2013.
 
איגוד הטניס יספק גם הנחות עבור אירועים רשמיים למחזיקי כרטיס ליגה, זאת לרבות הנחות ברכישת כרטיסים למשחקי גביע דיוויס וגביע פדרציה.
 
מהרו להירשם ולהנות מעולם של הנחות, ובמבצעים חסרי תקדים המיועדים לאורך החיים הספורטיבי.

 

צפו באימון האישי של חברי ליגה עם שחר פאר 

 

גל,ירדן,מיקה וסוף, ארבעה ספורטאים חברי ליגה, טניסאים צעירים ומוכשרים, השתתפו בתחרות שקיים המועדון וזכו במגבות מקררות מתנת "coolcore" , המעניקה הטבה בלעדית ברכישת מגבות ומוצרים נוספים לחברי המועדון.

 

אבל הזכייה האמיתית היתה ללא ספק, אימון אישי עם הטניסאית הגדולה והבלתי מעורערת, חברת "נבחרת ליגה", שחר פאר ! שווה להיות טניסאי…כבר אמרנו ?

""
 

 

 

הצטרפו לליגה והכינו את עצמכם לדבר הגדול הבא בספורט הישראלי.

כי זה לא רק ספורט – זוהי דרך חיים.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן