Search
Close this search box.

אזורית פורים -לו״ז יום ו׳ 17.3

שלום לכל שחקני אזורית מרכז א'-

מצורפים לוחות זמנים למשחקי היחידים והזוגות ליום שישי 17/3 ושבת 18/3 בהאקדמיה לטניס תל אביב .

משחקי שלב הגמר לבנות 10-12יתקיימו מחר יום שישי ה17/3  לפי קטגוריות ולוח הזמנים הבא :

*בנות 10 –

רנה נינשטוט נגד וינטר אביב -גמר,  שעה 12:00

בלייר שחר פלד נגד הילי בן עמי -משחק  3/4 , שעה 12:00

גלבוע יהלי נגד צרניאק סופיה -גמר,  שעה 16:00 תנחומים.

*בנות 12 –

ספיר כהן נגד בר דוראן-גמר, שעה 12:00

יצחקי אביב נגד צרניאק אנה – מקומות 3/4, שעה 12:00

רותם כהן נגד אגם אשכנזי- גמר תנחומים,  שעה 12:00 

 

*משחקי זוגות ליום. שישי 17/3 :

*זוגות בנות 12-

בן שלום & ללוש -1300

אשכנזי-בוחניק 1300

יצחקי & צרניאק-1300

אנגל & כהן רותם -1300

כהן ספיר& ברזון אנסטסיה -לא לפני 1400

דוראן & קארש – לא לפני 1400

 

* זוגות בנות 10-

צרניאק & עורבי -משחק אחרי 1300

גלבוע & בן עמי -משחק אחרי 1300

נינשטוט & וינטר -משחק אחרי 1300

פלד & ברנס -משחק אחרי 1300 

 

* זוגות בנים 12-

פרסה & ילין -1300

טוביה & טננבאום -1300

שתווי אונגר & סטינקאמפ -משחק אחרי 1300

חן & קנדה -משחק אחרי 1300

בן ציון & קפלן -משחק אחרי 1300

האוסליך & האוסליך -משחק אחרי 1300

נאור & קוצר -משחק אחרי 1300

סעדה & רגב -משחק אחרי  1300

בנימין & מטטיביץ -משחק אחרי 1300

תמיר & חביף -משחק אחרי 1300

כהן & חומסקי -משחק אחרי 1300

יניר& כהן משחק אחרי 1300

צור & נדב -משחק אחרי 1300

גרנות & ברדי -משחק אחרי 1300

כהן & בן דוד -משחק אחרי 1300

פישל-נגבי -משחק אחרי 1300

נדב & סיאקי -לא לפני 1400

 

*זוגות בנים 10-

קולקר&סולושנסקי -1300

חיליץ& ורטהימר -1300

יולזרוב & קלינין -1300

רוזנסקי & רוזנסקי -1300

הראל& כהן -1300

אלישע & קוגן -1300

נועם &  ליפמן -1300 

עצמון & כהן -1300

פוגלמן & פרכטר -לא לפני 1400

 

*לוח זמנים ליום שבת 18/3 למשחקי הגמר, משחקים על מקומות 3/4 וגמר תנחומים לבנים 10-12:

*בנים 12 רמה -2 

גמר – נדב עידו- חן אורי שעה 09:00

3/4 – כהן איתן -רון גרנות שעה 09:00

תנחומים – בדש ניתאי- טים סקלאר 09:00 

*בנים 12 רמה -1 

גמר – בנימין איתמר שעה 09:00 

3/4 אלון נגבי -רמין ליאם 

גמר תנחומים- בן שתווי – איתי כהן 

*בנים 10 רמה 1 

גמר – קולקר רני עזרא איתן 09:00

3/4 שטאובר אייל -בני רוזנסקי משחק אחרי 900

גמר תנחומים- שחר צוקרמן-לאון סולושנסקי לא לפני 11:00

*בנים 10 רמה 2 

גמר – רוזנסקי מתן – בן ליפמן לא לפני 1100

3/4 ורטהימר איתמר- דילן קלינין לא לפני 11:00.

גמר תנחומים- אלישע אייל- חן קוגן – לא לפני 11:00.

 

בהצלחה לכולם,

צוות האקדמיה לטניס תל אביב

כתבות נוספות

דילוג לתוכן