חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אור רם זכה ב-TE אשקלון לכבוד עמוס מנסדורף

היום (שישי) הסתיימו במרכז הטניס אשקלון משחקי הגמר במסגרת תחרות ה-TE (גילאי 16, רמה 2) לכבודו של עמוס מנסדורף, שנערכה זה השבוע השני ברציפות.
למשחק הגמר העפיל המדורג הבכיר, אור רם שפגש את המדורג חמש, טל גולדנגורן. בסיומן של שתי מערכות שהסתיימו עם 2:6 כפול, הייתה זו ידו של רם שהייתה על העליונה. את הגביע קיבל רם מעמוס מנסדורף, מדימה לייפמן השופט הראשי, משעיה אזר, מנהל המרכז ומבני שוורץ ממרכז הטניס רמת השרון.

בסיום אמר רם: 'טל הוא חבר ושחקן מעולה. הייתה תחרות טובה ומהנה ונהניתי לשחק באשקלון. הזכיה היא מתנת הנישואים למאמן האישי שלי, אלירן דוייב'.

בגמר הבנות ניצחה המדורגת הבכירה, אנסטסיה זבאלוצקאיה, 5:7, 4:6 את המדורגת שתיים ניקולטה דסקלו. עמית לב ארי הפסידה בחצי הגמר 6:1,6:0 לאנסטסיה זבלוצקאיה (1) מבלרוס. ליבי מש (4) הפסידה 6:1,6:4 לניקולטה קטלינה דסקלו.
בגמר הזוגות לבנים שנערך אתמול נוצחו הזוכים מהשבוע שעבר, יונתן קאופמן ונועם מזור, 6:2, 6:2 ע'י המדורגים הבכירים מקפריסין- פטרוס כריסוחוס וקונסטנטינוס יואנידס (1). בגמר הזוגות לבנות זכו הרוסיות הבכירות, דריה לודיקובה ואנה יאקובלבה (1), לאחר ניצחון 1:6, 6:7 על מארה ארגיריו (קפריסין) וולריה ניקולייב הישראלית (4).

החל מה-18 באפריל יתקיימו ביד אליהו שתי תחרויות TE לגילאי 14. במקביל, יתקיימו שתי תחרויות ITF בחיפה ובבאר שבע.

צפו בהגרלות הסופיות בדף התחרות


טל גולדנגורן, הזוכה במקום השני בתחרות

כתבות נוספות

דילוג לתוכן