חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אור רם ולרה פטיוק בסיבוב השני של אליפות ארה"ב הפתוחה

הופעותיהם של שחקני הנוער הישראליים באליפות ארצות הברית הפתוחה לנוער התקיימו אמש (שני). מבין שלושת הישראלים שהעפילו לבית הגמר של התחרות, הישג מרשים כשלעצמו, זכו להעפיל אור רם הראל ולרה פטיוק לסיבוב השני.
רם בן ה-16 פגש את המדורג 30 בעולם לנוער, האוסטרי דניס נובאק בן ה-18. רם זכה במערכה הראשונה 6:7 (6), הפסיד את השנייה 6:3, אך חזר בשלישית עם 3:6.
האוסטרי חבט בסך הכך 12 אייסים ו-12 ווינרים, אך עיקשות והתמדה של הישראלי הצעיר עשו את שלהם והביאו אותו לניצחון. במהלך המשחק סבל רם מהתכווצויות שרירים, אך כשדגל המדינה לנגד עיניו- סירב לוותר.

"הניצחון הגדול הזה מוקדש ליום הולדתה של מורן, מנהלת מכללת המצוינות בוינגייט. היה משחק קשה מאוד ואני שמח שניצחתי בטיפת כוחותיי האחרונה", אמר רם בסיום המשחק. "אני מקבל טיפולים פיזיותרפיים ומקווה להיות כשיר למשחק הבא".

כ-300 צופים צפו ברם, שצפוי לפגוש בסיבוב הבא את הברזיאלי ג'ואו פדרו סורגי בן ה-18, שמדורג במקום ה-15 בעולם לנוער. הברזילאי נמצא בכושר טוב והשיג השנה 35 ניצחונות בסבב הנוער, לעומת 12 הפסדים בלבד.
מי שעלתה לאחר רם על מגרש מספר 15 היא לרה פטיוק, שפגשה את גאנה פוזניקירנקו מאוקראינה, אשר מדורגת במקום ה-46 בעולם.
פטיוק עשתה את העבודה בתוך כשעה וחצי וסגרה עניין בשתי מערכות עם 3:6,4:6. בסיום המשחק אמרה פטיוק: "אני מאוד מרוצה מהיכולת שהצגתי ומקווה להמשיך ולנצח במשחק הבא".
בר בוצר הפסיד בסיבוב הראשון 6:2,4:6,6:4 לקאיצ'י אושידה מיפן, המדורג במקום ה-27 בעולם.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן