חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אור רם הראל זכה ב-ITF באר שבע

היום (שבת) הגיעה לסיומה במרכז הטניס באר שבע תחרות ה-ITF (רמה 4) עד גיל 18, על שמו של אלכס פודולסקי. בתחרות השתתפו שחקנים מהארץ ומהעולם, אך לשלב המכריע, לפחות בקטגוריית הבנים, הגיעו שחקנים ישראלים.
למשחק הגמר העפילו אור רם הראל ואיגור סמילנסקי. עבור רם הראל היה זה גמר שני ברציפות, כאשר בשבוע שעבר זכה במקום השני לאחר שהפסיד לישראלי אחר- טל גולדנגורן.
רם הראל פתח את המשחק ברגל שמאל ונקלע לפיגור 3:0. סמילנסקי עוד עלה ל-1:4, אך רם הראל לא נשבר, השווה ל-4:4 ולאחר מכן עלה ל-5:6. לבסוף הגיע המשחק לשובר שוויון, בו רם הראל הפגין שליטה וזכה בו עם 1:7.
במערכה השנייה רם הראל המשיך לשעוט קדימה ולבסוף ניצח במערכה 1:6. רם הראל השלים זכייה כפולה וניצח גם בגמר הזוגות עם שותפו אלכסנדר קפדקי מיוון (1). השניים ניצחו 6:7,4:6 את אייל כהן ונועם מזור (4).
'הניצחונות ביחידים ובזוגות תרמו לביטחון שלי. זה סיום טוב לתקופת המגרשים הקשים ותחילת עונת החימר', אמר רם הראל בסיום. בתקופה הקרובה צפוי רם הראל לפתוח בהכנות לקראת תחרות הרולאן גארוס לנוער, שם הוא ינסה להתברג למשחקי המוקדמות.
בקטגוריית הבנות זכתה אנדראה גהיטסקו (4) מרומניה שניצחה בגמר 2:6,4:6 את אנסטסיה שסטקובה (1) מאוקראינה. בגמר הזוגות בבנות זכו עמית לב ארי ושריי שטרנבך שניצחו 1:6,2:6 את סופיה סמגינה מרוסיה ומדלינה גריגוריו מרומניה.
 

הזוכים עם השופטים ודני גלי, מנכ'ל מרכז הטניס (מימין)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן