Search
Close this search box.

אור רם הראל ומאי קמחי זכו במאסטרס הנוער של ישראל. צפו בגלריית תמונות ענקית

לאחר יום משחקים ארוך ומותח, הגיעה היום (שבת) לסיומה בקאנטרי רמת השרון תחרות מאסטרס הנוער של ישראל, בה חולקו פרסים ע'ס 300,000 ₪. הזוכים במקומות הראשונים זכו בשבוע מחנה אימונים בחו'ל לבחירתם, וגם במדרסים, שעוני ספורט,טאבלטים יוקרתיים, ציוד ספורט ובמנוי שנתי לקאנטרי ברמת השרון.
בבנים 18, זכה אור רם הראל שניצח 3:6,2:6,7:6 את טל גולדנגורן לאחר שלוש שעות משחק. גולדנגורן עלה בפתיחה ל-1:3 ו-2:4, אבל רם הראל שבר ושמר פעמיים והצליח לעלות ליתרון 4:5. גולדנגורן החזיר עם שמירה ושבירה משלו ועלה ל-5:6, אולם רם הראל שבר גם הוא ושלח את המערכה לשובר שוויון – בו ניצח גולדנגורן 3:7.
במערכה השניה רם הראל שבר ראשון ועלה ל-2:3, ולאחר מכן המשיך במומנטום עם זכיה בארבעה משחקונים רצופים בדרך ל-2:6. במערכה השלישית רם הראל שבר ראשון ל-3:4, והמשיך עם עוד שלושה משחקונים כדי לנצח 3:6.
'זה היה שבוע קשה, במיוחד ביומיים האחרונים, בהם היו שני משחקים מאוד ארוכים', אמר רם הראל בסיום. 'הצלחתי ביומיים האלה ליישם את כל הדברים שעבדתי עליהם באימונים – לבוא ולשחק יותר אגרסיבי, פחות ללכת אחורה, פחות סלייסים, ויותר להזיז את השחקן וליזום מצבים, וזה מה שעזר לי לנצח'.

רם הראל וגולדנגורן בסיום המשחק (פוטו גדי)
רם הראל, שבשנה שעברה הפסיד בגמר הטורניר במערכה השלישית, לא יכול היה שלא להיזכר בכך היום: 'כשישבנו ב-3:2 לו זה עלה לי בראש – ואמרתי לעצמי שבשנה שעברה נתתי לאלון ליזום והפסדתי. השנה החלטתי שאני יוזם ואבוא ואקח את זה. ידעתי שאם אני מנצח זה יהיה בגללי וגם אם אפסיד זהיהיה בגללי. אני שמח שזה הלך לטובתי'.
כשנשאל רם הראל מה עבר לו בראש בנקודה אחרונה, לאחר שלוש שעות משחק, אמר הישראלי המבטיח: 'במצ' פוניט אני חושב רק על טניס. איך לקחת את הנקודה', סיכם הצעיר. בנוסף לפרסים, רם הראל גם זכה ברכב ב.מ.וו חדיש לסוף שבוע שלם. 'אני פשוט לא מאמין', אמר על כך רם הראל, שהתקשה להסתיר את התדהמה שעל פניו. במקום השלישי בבנים 18 זכה אלון אליה שגבר על דניאל צוקרמן.
 

אור רם מתרגל ל-BMW החדשה שלו (רק לסוף השבוע כמובן). צילום: פוטו גדי
בבנות 16-18 זכתה מאי קמחי בת ה-15, לאחר שניצחה את אלופת השנה שעברה, ליבי מש – עם 6:7,6:3,4:6. קמחי פתחה טוב את המערכה הראשונה ועלתה ל-0:4, אבל מש הצליחה לחזור והשוותה ל-4:4. במשחקון הבא קמחי שמרה על ההגשה ולבסוף השיגה שבירה בדרך ל-4:6.
במערכה השניה מש עלתה ל-2:5, וגם שבירה של קמחי ל-3:5 לא החזירה אותה למערכה -שהסתיימה עם שבירה נוספת של מש בדרך ל-3:6.
המערכה השלישית נפתחה עם שבירות הדדיות, עד שקמחי התאפסה ראשונה ושמרה על ההגשה בדרך ל-2:3. מש דווקא הצליחה לנצל את המצב השלילי לטובתה, ומיד השיגה שבירה – ושמרה על ההגשה כדי לעלות ל-3:4. פה הגיע מיני מהפך נוסף – הפעם עם שמירה ושבירה של קמחי, שעלתה ל-4:5. מכאן שברה כל אחת את ההגשה של היריבה – עד שהמשחק הלך לשובר שוויון מכריע בו ניצחה קמחי 4:7. בסיום, חגגה קמחי את הזכייה בקפיצה למים הקרירים לאחר שעתיים וחצי של משחק בשמש היוקדת.

קמחי ומש מתחבקות בסיום המשחק (פוטו גדי)
בבנים 16 זכה אריה רוזנבאום שגבר על אמיל סבלייב עם 4:6,6:3,6:7. במקום השלישי זכה רם קאפח שגבר על דניאל דודוצקין 5:7,1:6.
בבנים 14 זכה דניאל גורליק שניצח 5:7,4:6 את איתי שפינדלר. עידו כדורי זכה במקום השלישי לאחר שניצח 1:6,4:6 את רועי רג'ואן.
בבנות 14 זכתה יובל קרן שגברה על נועה לסרי 5:7,2:6. במקום השלישי והרביעי בהתאמה זכו מאיה טחן ועדי שפיגלמן.
בבנים 12 זכה אביב ניסנבוים שניצח 4:6,2:6 את יאיר סרוק. במקום השלישי זכה רז חביב שניצח 2:6,4:6 את אדוארדו כהן.
בבנות 12 זכתה דריה שוורצמן שניצחה 1:6,1:6 את ניקול חירין. במקום השלישי זכתה ריבה חונדיאשוילי שניצחה 1:6,2:6 את גל שמש.

קמחי חוגגת בבריכת הקאנטרי, היום ברמת השרון (פוטו גדי)

עשו לנו לייק בפייסבוק וצפו בגלריית תמונות ענקית מהתחרות

כתבות נוספות

דילוג לתוכן