חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אור רם הודח בשמינית הגמר בארה"ב

אחרי תקופה ארוכה מאוד ללא נציגות ישראלית בהגרלה הראשית של טורניר גראנד סלאם לנוער, העפילו שלושה ישראלים לסיבוב הראשון באליפות ארה"ב הפתוחה לנוער המתקיימת בניו יורק. אור רם, בר בוצר ולרה פטיוק ובר בוצר הצליחו להעפיל מהמוקדמות וחלקם אף לנצח מספר משחקים בבית הגמר.
בהגרלה הראשית הגיע רם עד לשמינית הגמר, פטיוק לסיבוב השני ובוצר נתן פייט אולם נוצח בשלוש מערכות בסיבוב הראשון. פטיוק ורם עברו יומיים מורטי עצבים, לאחר שהגשם בניו יורק גרם להפסקת המשחקים לאחר הניצחונות בסיבוב הראשון, כאשר לבסוף הועברו משחקי הנוער למגרשים מקורים בניו יורק על מנת להמשיך בטורניר.
בסיבוב הראשון של ההגרלה הראשית פגש רם את דניס נובאק האוסטרי, ניצח 6:8 בשובר השוויון במערכה הראשונה, הפסיד 6:3 בשנייה אולם התאושש עם 3:6 משלו במערכה השלישית. בסיבוב השני הוא הדהים את ז'ואאו פדרו סורקי הברזילאי המדורג 14 עם ניצחון 3:6, 4:6. באותו יום הוא עלה גם לסיבוב השלישי למשחק מול אדם פאבלאסק הצ'כי. רם ניצח 6:7 במערכה הראשונה, אך נוצח 6:3, 6:2 בשתיים הבאות. לאחר המשחק, אמר רם: "אני מרגיש שפספסתי הזדמנות להגיע לרבע הגמר".

בסיבוב הראשון של ההגרלה הראשית פגשה לרה פטיוק את גאנה פוזניקירנקו האוקראינית וגברה עליה 4:6, 3:6 לאחר 100 דקות של משחק. בסיבוב השני ציפתה לה משוכה קשה בדמות גרייס מין האמריקנית, המבוגרת ממנה בשנתיים, שהדיחה את המדורגת שנייה בטורניר בסיבוב הקודם. פטיוק נוצחה 6:3, 6:0. 

בסיבוב הראשון של ההגרלה הראשית פגש בוצר את קאיצ'י אוצ'ידה היפני, ניצח 4:6 במערכה הראשונה אולם נוצח 6:4, 6:2 בשתיים הבאות. דניאל סקריפניק נוצח בסיבוב המוקדמות הראשון 7:6, 6:1 ע"י הברזילאי קארו סל שדורג 15. 

הצלחה ישראלית נרשמת בטורניר ה-ITF ביוון. דניס חזניוק ו-עופרי לנקרי ניצחו במשחקי רבע הגמר ועלו לחצי הגמר. חזניוק ניצחה את המדורגת 1 בטורניר, קסניה הרמוסו ממקסיקו, 3:6 ו-3:6 ותשחק מול מריה סאקארי מיוון.

לנקרי הביסה 4:6 ו-1:6 את ניקול ג'ורג' מבריטניה ותשחק מול נוריה דיאס מספרד. אקטרינה טור ורונה לויאן עלו לגמר הזוגות בטורניר ונכון לעכשיו, הישראליות יכולות, באופן תאורטי, לסיים את הטורניר עם שני גביעים. 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן