אוראל קמחי וסברינה קלנדרוב זכו באליפות ישראל לנוער בטניס

היום הסתיימה אליפות ישראל לנוער ע"ש פסח פוני, שהתקיימה במרכז הטניס העירוני רעננה, עם זכיה של אוראל קמחי וסברינה קלנדרוב בקטגוריות הבכירות של בנים ובנות 18.
 
בגמר בנים 18 ניצח אוראל קמחי (מתאמן בטופ טניס ירושלים, מאמן: יונתן כרובני) 6:4, 5:7 ו-1:6 את רון אלוק (מתאמן במרכז הטניס והחינוך רמה"ש, מאמן: אלירן דוייב). קמחי הפגין הרבה אופי כשחזר מפיגור מערכה ו-5:1 במערכה השנייה, הציל שלוש נקודות משחק וחזר לניצחון גדול. במשחק על המקום השלישי ניצח בן ויינטראוב 1:6 ו-3:6 את אייל שיוביץ.
 
בגמר בנות 18 ניצחה סברינה קלנדרוב (מתאמנת במרכזי הטניס והחינוך בישראל תל אביב, מאמן: גיא זילברפרב) 4:6 ו-3:6 את אסתר פסיוק (האקדמיה לטניס בקריות, מאמן: ליאב כהן). במשחק על המקום השלישי ניצחה שירה שיש 2:6 ו-3:6 את שי פדלון.
 
בגמר בנים 16 ניצח עידו סמימיאן (מתאמן בטופ טניס ירושלים, מאמן: יונתן כרובני) 2:6, 6:3 ו-2:6 את ירדן קאולי (מתאמן באקדמיה לטניס כפר המכביה, מאמן: יגאל קושמר). עמית ולס סיים במקום השלישי אחרי 3:6 ו-4:6 מול גור טרכטנברג.
 
בגמר בנות 16 ניצחה ליאם עובד 2:6, 7:5 ו-0:6 את מאי ברנס (השתיים מתאמנות באקדמיית ONG עם המאמנים עודד יצקן, נועם בר וגל קרוצ'יק). אליאן זאק סיימה שלישית ונועה מאיור רביעית.
 
בגמר בנים 14 ניצח אנדריי רוגצקי (מתאמן באקדמיה לטניס כפר המכביה, מאמן: יגאל קושמר) 3:6 ו-5:7 את אילן לונדון מנשה (שחקן דייויד סקווד, מתאמן במרכז הטניס העירוני רעננה, מאמן אנדי זינגמן). אלדד עצמון סיים שלישי, איתי עזרא רביעי.
 
בבנות 14 זכתה מיקה בוחניק (מתאמנת במרכזי הטניס והחינוך בישראל רמה"ש, מאמן: אייל אומיד) לאחר ניצחון 5:7, 6:3 ו-2:6 על ספיר רזניק (מתאמנת במרכזי הטניס והחינוך בישראל חיפה, מאמן: דני מדר). במשחק על המקום השלישי גברה מעיין לרון 4:6 ו-2:6 על עדן מעיין מיורקס.
 
בגמר בנים 12 ניצח דן ברנד (מתאמן באקדמיית ONG עם המאמנים עודד יצקן, נועם בר וגל קרוצ'יק) 6:3, 4:6 ו-1:6 את יונתן ברק (מתאמן במרכזי הטניס והחינוך בישראל רמה"ש, מאמן: רפי כהן). במשחק על המקום השלישי ניצח אלעד אלנר 6:4, 2:6 ו-1:6 את ניצן סוויסה.
 
בגמר בנות 12 ניצחה אלין אמסלם (מתאמנת במרכז הטניס והחינוך בישראל רמה"ש, מאמן: ליאור דהן) 2:6 2:6 את אוולין בורצוב (שחקנית דייויד סקווד, מתאמנת בהפועל רמת אליהו עם המאמנים מוטי אייזיקוביץ' ואנדי זינגמן). במשחק על המקום השלישי גברה ליהיא אקוקה 4:6, 1:6 ו-0:6 על מאיה פישמן.
בגמר בנים 10 ניצח אמיר וול (האקדמיה לטניס כפר המכביה, מאמן: לב טפליצקי) 5:7 ו-4:6 את רועי זילברברג (מתאמן ב-O&O מאמנים: עומרי און ואורין אלפסי). במשחק על המקום השלישי ניצח רועי פלש 6:7, 6:3 ו-8:10 את בן וייס.
 
בגמר בנות 10 ניצחה אופיר מנהרדט (מתאמנת בבני הרצליה, מאמנים: איגור יונין ועדי חן) 4:6 ו-6:7 את דניאל בלושטיין) מתאמנת בבית ספר לטניס לימור גבאי, מאמנים: לימור גבאי וניר אייזיק). במשחק על המקום השלישי ניצחה דניאל ברנס 4:6 ו-2:6 את טוהר מולקנדוב.
 
בסיום התקיים טקס חלוקת הפרסים בנוכחות יו"ר איגוד הטניס אבי פרץ, המנכ"לית סיגל חדד, מנהל מרכז הטניס ברעננה רוני גרין, משפחת פוני, מנהל קרית הספורט והנופש רעננה אסף שדה, משנה לראש העיר ומחזיק תיק הספורט בעיריית רעננה רחמים שלום, מיכל ברם, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק הספורט לענפים אישיים. במהלך היום ביקר במשחקי הגמר ראש עיריית רעננה חיים ברוידא. בסיום התקיימה הגרלת פרסים לכל משתתפי התחרות.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתבות נוספות