אולימפיאדת הנוער בהולנד- הפסד לזמל וחפץ במשחק הזוגות

הצמד הישראלי עומר חפץ וישה זמל הפסידו היום במשחק הזוגות בסיבוב השני של אולימפיאדת הנוער האירופית המתקיימת בהולנד. השניים שיחקו מול צמד רומני המדורג 6 בטורניר והציגו יכולת מצויינת לאורך כל המשחק אבל לא הצליחו לנצח את הנקודות המכריעות והפסידו 6:4 6:4 ובכך למעשה סיימו את חלק הטניס באולימפיאדה.

תגובתו של המאמן המלווה את הנבחרת אנדי זינגמן:" הרמה של התחרות היתה גבוהה מאוד, רוב המדינות שלחו את שני השחקנים הכי טובים שלהם. הם שיחקו על מגרשי חימר מלאכותי והיה מאוד קשה לשחק עליהם אבל כולם נלחמו בצורה בלתי רגילה והיו להם משחקים צמודים מאוד. היה מדהים לראות איך השחקנים נלחמים עבור הדגל. לא היו כאן נקודות או כסף להרוויח אבל המשחקים שוחקו מכל הלב והנשמה. העובדה שהשחקנים נמצאים בסביבת ספורטאים אחרים נתנה מוטיבציה והנוכחות בטקס הפתיחה המרשים מול אצטדיון מלא בהחלט היתה חוויה מרגשת עבור כולם. השחקנים שלנו שיחקו והתאמנו מדיי יום עם השחקנים הטובים באירופה כך שיגיעו לאליפות אירופה בכושר טוב. ראשי המשלחת דני אורן ולניב אשכנזי היו גאים מאוד  בשחקנים על הדרך בה נלחמו עד הסוף ולא וויתרו."

האולימפיאדה תסתיים ביום שישי. בשבוע הבא יצאו הבנים לאליפויות אירופה השונות, ישה זמל לאליפות אירופה לגילאי 16 במוסקווה ועומר חפץ לאליפות אירופה לגילאי 14 בצ'כיה.

כתבות נוספות