אובזילר ממשיכה לבקר במועדונים

שחקנית הפדרציה עד לא מכבר וראש הצוות המקצועי של פרויקט אתנה, ציפי אובזילר, ממשיכה בפעילות הענפה בקידום שחקניות במועדוני הטניס השונים ברחבי הארץ.
מטרת הגעתה של אובזילר היא קידום שחקניות צעירות וכוללת יום מיוחדלשחקני המועדון, בו מתקיים  אימון משותף של המאמן עם אובזילר וסדנת העצמה אישיתלבנות המועדון.
בחודש שעבר הגיעה אובזילר למרכז הטניס תל אביב כדי לתרום מהידע שלה לשחקניות התוכנית התחרותית. אובזילר הצטרפה לאימון, קיימה שיחה עם השחקניות ונתנה טיפים שונים בנושאים טקטיים ומנטאליים.
בשבועות האחרונים ביקרה אובזילר בכפר מעש, יד אליהו, יפו ורעננה  וגם בעתיד הקרוב מצפים לה מפגשים נוספים עם שחקניות צעירות, בין היתר בבני הרצליה (מחר) ובקרית אונו.
בסיום המפגשים האחרונים ולקראת המפגשים הצפויים, סיפרה ציפי אובזילר: 'במסגרת פעילותי בפרויקט אתנה אני מבקרת במהלך השנה במועדונים רבים ברחבי הארץ, רואה שחקניות מגיל צעיר מאוד בתחילת דרכן עד שחקניות ותיקות ומנסה במהלך ביקורי להעביר כמה שיותר מנסיוני הרב כשחקנית מקצוענית'.
על הילדים עימם עבדה, אמרה אובזילר: 'נהניתי מאוד מהילדים שהתאמנו איתי באימונים ואני רוצה לאחל לכולם בהצלחה בתחרויות הקרובות'.
מעוניינים שאובזילר תבקר גם במועדון שלכם? לפרטים והרשמה נא ליצור קשר עם מורן לביא- רכזת 'אתנה', ולציין את שם המועדון, כתובת, שם מנהל המועדון וטלפון. -email-

כתבות נוספות