חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אברמוב ומושקובסקי אלופי ישראל בכסאות גלגלים

למרות מזג אוויר חורפי וסוער, הגיעה היום (שישי) לסיומה אליפות ישראל בכסאות גלגלים ע'ש מתן גפניאל. באיחור קל נפתח במועדון הטניס ברעננה משחק הגמר בקטגוריה הבכירה, שבסופו זכה פיני אברמוב, בפעם השניה ברציפות והרביעית בסה'כ, בתואר אלוף ישראל.
אברמוב (1 בתחרות) פגש את אסי סטוקול (2) וגבר עליו עם 6:10,6:3,3:6. סטוקול שבר מיד במשחקון הראשון ועלה ל-0:3, אבל אברמוב התעשת ועם שישה משחקונים רצופים זכה במערכה עם 3:6.
במערכה השניה אברמוב שבר ל-1:2, אך סטוקול החזיר עם שתי שבירות ושמירה- בדרך ל-4:2. אברמוב לא נכנע ואף שבר וצמצם ל-4:3, אך בשני המשחקונים האחרונים סטוקול עשה את העבודה כאשר שבר ושמר בדרך ל-3:6.
בשובר השוויון שהחליף את המערכה השלישית ניצח אברמוב 6:10 לאחר כשעתיים. בסיום, אמר אברמוב: 'זאת הרגשה נהדרת. היה משחק לא קל שהתחיל ב-0:3 לטובת אסי, לקח לי זמן להתעלות על עצמי וכמו כן חזרתי לניצחון מערכה רצופה. המשחק נערך באופן צמוד, אסי לא ויתר למרות פיגורו במערכה הראשונה, אין ספק שהוא אכן יריב ראוי ושחקן גדול'.
בנשים, זכתה אתמול אינה מושקובסקי בפעם השלישית ברציפות, לאחר שניצחה 1:6,3:6 את ורוניקה צביק. בקטגוריה השניה זכה גנדי גכטמן שניצח 4:6,3:6 את משה בר חן. בקטגוריה השלישית זכה אלכס יזראילוב שניצח 5:7,4:6 את עיסא רמזי. בקטגוריית הקוואד זכה רחמים עזריה שניצח 1:6,1:6 את שיר טרזה. בזוגות זכו גנדי כוהנוב ואסי סטוקול (2) שניצחו 5:7,1:6 את אמיר לוי ויואב גיא (2). בקטגוריית הזוגות השניה זכו משה בר חן ושבי דוד (2) שניצחו 7:10,6:3,3:6 את מאיר בן אבו ורמי פרוזי (1).

צפו בהגרלות הסופיות


פעם שניה ברצף. פיני אברמוב, אלוף ישראל


אסי סטוקול

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן